Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
101-120 of 457 Rapoarte

Crengi defrișate neevacuate. 0 Problemă actuală

13:47 Jun 12, 2017

Bună ziua, în urma curățirii copacilor de crengile deteriorate, acestea au fost lăsate în ogradă, creîn probleme locatarilor din zonă ( pericol... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Voluntarilor, 10

Cosuri de gunoi instalate neautorizat 0 Problemă actuală

13:43 Jun 12, 2017

Cosurile de gunoi sint instalate in ograda casei Alecu Russo 18/1 pe terenul de joaca al copiilor, copii nu au unde sa se joace plus nu este... Mai Mult » « Less Information

Alecu Russo 18/1

Крысы во дворе 0 Problemă actuală

13:37 Jun 12, 2017

По адресу бульвал Дачия между домами 2 и 4 , жители наблюдали крыс 5 штук. Просим срочно принять меры. Mai Mult » « Less Information

Chisinau bd Dacia 2 si bd Dacia 4

Gunoi care puta 0 Problemă actuală

13:08 Jun 12, 2017

Schimbati va rog cospentru gunoi ma doare inima de la muradrie aceasta! Mai Mult » « Less Information

Satul Colonita, statia Centrala

Ветки во дворе на детской площадке 0 Problemă actuală

13:04 Jun 12, 2017

Здравствуйте! По адресу Киев 8/1 во дворе, ветки после апрельских снегопадов - так и не вывезены! Двор большой и объединяет несколько "хрущевок".... Mai Mult » « Less Information

Кишинев

Мусор на детской площадке 0 Problemă actuală

13:49 Jun 09, 2017

Вторую неделю у нас на детской площадке никто не убирает мусор. В жэке говорят дворник уволился. И уже две недели дети играют в грязи. Вопрос... Mai Mult » « Less Information

Chisinau Ion Neculcea 63

Поваленные ветки деревьев 0 Problemă actuală

23:43 Jun 05, 2017

Не убраны поломанные ветви деревьев между домами по адресу бул. Дачия 3/2 и Зелинского 35. Лежат горы веток. Никто даже не пытался их убирать... Mai Mult » « Less Information

Кишинев бул. Дачия 3/2

Nu sa evacuat gunoiul timp de 2 zile 0 Problemă actuală

11:31 Jun 03, 2017

Nu sa evacuat gunoiul timp de 2 zile Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Pandurilor 62

PERICOL DE INVADARE A PURICILOR 0 Problemă actuală

13:19 Jun 01, 2017

În blocul locativ din mun. Chisinau, str. Independenţei 7/2 în subsoale, în scările de la etajele 1 chiar şi în faţa casei sunt purici, care... Mai Mult » « Less Information

Chi;in[u, str. Independenţei 7/2

Pericol sporit de INFECŢII şi EPIDEMII 1 Problemă actuală

01:59 May 26, 2017

S E S I Z A R E Prin prezenta, locatarii casei nr.42 din bd. Cuza-Vodă mun. Chişinău, ajungînd în pragul disperării privind situaţia creată... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, b-d Cuza-Vodă, 42 scara 1, ap.17.

Pericol sporit de INFECŢII şi EPIDEMII 0 Problemă actuală

01:59 May 26, 2017

S E S I Z A R E Prin prezenta, locatarii casei nr.42 din bd. Cuza-Vodă mun. Chişinău, ajungînd în pragul disperării privind situaţia creată... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, b-d Cuza-Vodă, 42 scara 1, ap.17.

С апреля куча поломанных деревьев! 0 Problemă actuală

13:17 May 24, 2017

С апреля куча поломанных деревьев,не обрезанных, не убранных по улице Гренобля между домами 159/6 и 159/5 Mai Mult » « Less Information

Гренобля 159/5 , 159/6

Rog sa se evacueze gunoiul 0 Problema soluţionată

10:19 Apr 27, 2017

Reesind din răspuns la petiţia cu nr. E-2748/17 din 11.04.2017, crengele si gunoaiele au fost evacuate. Va informez ca nu s-a intreprins nimic... Mai Mult » « Less Information

curtea blocului de pe str. Pietrarilor 8/1

dezastru ecologic 0 Problemă actuală

13:15 Apr 13, 2017

Nu este cale de acces la gunoistea proaspat amenajata, trebuie sa mergem prin glod mereu, nu exista nici o cararusa adecvata. Plus la asta la... Mai Mult » « Less Information

Independentei 12

Gramada de gunoi adunata de lucratorii IMFGL12 0 Problemă actuală

01:44 Apr 11, 2017

Buna ziua, In curtea blocului de pe str. Pietrarilor 8/1,necatind la nenumarate solicitari a fost iarasi adunate crengi, iarba uscata si deseuri,... Mai Mult » « Less Information

curtea blocului de pe str. Pietrarilor 8/1, linga gardul blocului in constructie

МУСОРНАЯ СВАЛКА ПРЯМО ВО ДВОРЕ НА ДЕТСКОЙ ПЛОЩАДКЕ. 0 Sugestie

01:15 Apr 02, 2017

Жильцы дома не довольны выбранным место для сбора мусорных отходов. Выбранное место необходимо сменить, согласно закону о сборе мусора. Место... Mai Mult » « Less Information

Республика Молдова, г.Кишинёв, р. Чеканы

Свалка мусора под елками :/ 0 Problemă actuală

13:04 Mar 22, 2017

В небольшом сквере спереди от офисного здания Kentford под елками валяются мешки с мусором уже несолько недель... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, sector Buiucani, Stefan cel Mare 202

Gunoiste neautorizata 0 Problemă actuală

12:16 Mar 09, 2017

Pe strada N. Dimo in spatele casei 15/1 este o constructie, cel mai probabil neautorizata, care a provocat acest confuz cu gunoistea, deoarece... Mai Mult » « Less Information

str. Nicolae Dimo 15/1

Mizerie în cartier (Lipsă specialist în administrarea cartierului) 0 Sugestie

13:32 Mar 06, 2017

Mizerie în cartie lipsă specialiști administrare neprofisională a resurselor financiare. Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Mircea cel Bătrîn 29/1

Gunoiste neiluminata 0 Problemă actuală

22:00 Mar 04, 2017

Era o promisiune din partea primarului general , ca toate gunoistile vor fi iluminate. Rugam sa se ilumineze una pe timp de noapte este departe... Mai Mult » « Less Information

Independentei 12

101-120 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.14 57.12%