Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
21-40 of 268 Rapoarte

Ciini vagabonzi 0 Problemă actuală

11:24 Aug 12, 2018

In zona parcului si blocurilor din vecinatate judecatoriei Botanica se aduna ciini vagabonzi. Mai Mult » « Less Information

Str. Zelinski 13

Pericol de atac a cainilor vagabonzi. 0 Problemă actuală

13:33 Aug 11, 2018

In regiunea strazii Gh.Asachi 62/5 sunt haite mari de caini vagabonzi care prezinta pericol grav pentru copii si persoane neajutorate. Va rog... Mai Mult » « Less Information

str.Gh.Asachi Nr.62/5

Câini foarte agresivi 0 Problemă actuală

01:33 Aug 08, 2018

Ieri soția și copilul au fost atacați și trântiți la pământ de o haită de câini foarte agresivi pe starda Ion Neculce, intre blocurile 1/1 și... Mai Mult » « Less Information

Ion Neculce 1/1

cani vagabonzi 0 Problemă actuală

13:38 Aug 07, 2018

Va rugam sa luati masuri cu problema canilor vagabonzi in cartierul Durlesti zona perimetrului de intersectare a strazii Livezilor si Stefan... Mai Mult » « Less Information

Chisinau Durlesti str. Livezilor 7

Maidanezi 0 Problemă actuală

13:39 Aug 01, 2018

Portiunea strazii Petru Rares de la podul Vesterniceni si Albisoara,invadata de maidanezi(mai ales in orele de seara)care ataca pietonii. Mai Mult » « Less Information

Petru Rares

Portiunea strazii Petru Rares invadata de maidanezi 0 Problemă actuală

01:49 Jul 17, 2018

Portiunea strazii Petru Rares intre podul "Visterniceni" si str.Albisoara invadata de maidanezi care ataca(mai ales seara)pietonii.Dupa adresarile... Mai Mult » « Less Information

Petru Rares

Cîini vafabonzi 0 Problemă actuală

01:28 Jul 17, 2018

Vă comunic că în curtea casei se primblă foart mulți cîni.În vecinătate sunt 2 gradinite Mai Mult » « Less Information

Drumul viilor 42/3

Caîni vagabonzi agresivi 0 Problemă actuală

22:28 Jul 16, 2018

Pe strada Gh. Asachi 62/2, 62/3, 62/4 în vecinătatea grădiniții de vis-a-vis și a Liceului Academiei de Ștințe, se atestă de mai mult timp o... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Gh. Asachi 62/2 - 62/4

Cîini și pisice vagaboande 0 Problemă actuală

13:49 Jul 07, 2018

Bună ziua, În curtea bloculurilor locative Nr. 10, 12/1, 12 din strada Voluntarilor sunt peste 7 cîini și 10 pisici care pe lîngă faptul că... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Str. Vluntarilor 10, 12, 12/1

Ciini maidanezi 0 Problemă actuală

13:10 Jul 03, 2018

In ograda blocului locativ din sectorul Riscani, Str.Iazului 4,Str Iazului 6 , sunt ciini maidanezi, ceea ce creeaza mari probleme locatarilor... Mai Mult » « Less Information

IAZLUI 4 AP.31

Câinii vagabonzi str.Calea Iesilor 61/4 0 Problemă actuală

01:19 Jun 14, 2018

Câinii vagabonzi din preajma strazii Calea Iesilor 61/4 perturbeaza linistea pe parcursul intregii nopți. Cauza ar fi lăzile de gunoi amplasate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Calea Iesilor 61/4

Sectorul Riscani,strada Dimo 8 0 Problemă actuală

13:45 May 18, 2018

Ciini vagabonzi se plimba nestingherit și dorm in fața casei.Copiilor le este frica să iasă din scara blocului să meargă la școală. Mai Mult » « Less Information

Chișinău,str.Nicolae Dimo 8

Ciini vagabonzi ataca copii 0 Problemă actuală

01:33 May 15, 2018

Buna ziua, de mai mult de o luna in perimetrul casei M. Sadoveanu 4/1 au aparut 3 ciini MARI vagabonzi. In special dimineata cind merg copii... Mai Mult » « Less Information

M. Sadoveanu 4/1

Ciini vagabonzi 0 Problemă actuală

13:42 Apr 27, 2018

In parcul de la ciocana (str. Ginta Latina x str. Vadul lui Voda) este o haita de ciini agresivi, care se napustesc asupra oamenilor care trec... Mai Mult » « Less Information

Str. Ginya latina

CIINI VAGABONZI BULEVARDUL MIRCEA CEL BATRIN 0 Problemă actuală

01:54 Apr 20, 2018

NE CONFRUNTAM INCA, CU PROBLEMA DESTUL DE GRAVA. PE ALEIA MIRCEA CEL BATRIN INTERSECTIE CU STRADA IGOR VIERU, SI STRADA ION DUMENIUC SE PLIMBA... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 13/1

Стая собак 0 Problemă actuală

13:39 Apr 04, 2018

Завеласть стая собак по улице Сорочяну 20. Бросьба помочь. Mai Mult » « Less Information

Кишинев, Ул. Ип. Сорочяну 20

cîini maidanezi 0 Problemă actuală

13:29 Mar 30, 2018

Buna ziua! Ma numesc Tatiana si doresc sa raportez faptul ca in preajma restaurantului Butoias,regiunea Sculeanca vagabondeaza 5 cîini maidanezi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Iesilor 67

Ciine vagabond 0 Problemă actuală

10:05 Mar 29, 2018

ciine vagabond destul de mare care sare sa muste oameni.va rog cumva sa solutionati problema pentru ca in ograda blocului sint foarte multi... Mai Mult » « Less Information

Trandafirilor 1

21-40 of 268 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%