Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
41-60 of 268 Rapoarte

Câini în ograda - Gradinitei 211 0 Problemă actuală

01:53 Mar 26, 2018

Multistimați, Vă aduc la cunoștință ca pe teritoriul grădiniței 211 "Voinicel", str. I. Vieru 3 de mai multe luni și-a găsit adăpost un câine... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, I. Vieru 3

trtteret ert 0 Problemă actuală

13:32 Mar 21, 2018

rtrtte

Invazie de cîini vagabonzi 0 Problemă actuală

23:15 Mar 20, 2018

Este o invazie de cîini vagabonzi la Poșta Veche. A fost mușcat un copil de cîinele care stă permanent în ograda din blocul locativ str. Socoleni... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, strada Socoleni, blocurile 21, 23, 19/1, 19/2, 21/1

Нападает стая бродячих собак 0 Problemă actuală

12:43 Mar 19, 2018

Во дворе по адресу г.Кишинёв, район Старая Почта, ул.Дойна 104 постоянно живёт стая из 5ти собак, 3 из которых - щенки от одной из них, рождённые... Mai Mult » « Less Information

Молдова, г.Кишинёв, р-н Рышкановка (Старая почта), ул.Дойна 104

Вадул луй Водэ. Экология 0 Problemă actuală

23:12 Mar 14, 2018

Здравствуйте! Проблемы, описанные здесь расположены в радиусе 150м( между санаторием Bucuria и домом Balneara 1), Vadul lui Voda, и связаны... Mai Mult » « Less Information

or. Vadul lui Voda str. Balneara 1. mun. Chisinau

Вадул луй Водэ. Экология 0 Problemă actuală

23:12 Mar 14, 2018

Здравствуйте! Проблемы, описанные здесь расположены в радиусе 150м( между санаторием Bucuria и домом Balneara 1), Vadul lui Voda, и связаны... Mai Mult » « Less Information

or. Vadul lui Voda str. Balneara 1. mun. Chisinau

Бездомные собаки 0 Problemă actuală

13:52 Mar 11, 2018

На телецентре возле домов с адресом ул.Петрарилор 12 и 12/5 живет собачка с 4 взрослыми щенками. щенки бегут за всеми прохожими стаей и собачка-мама... Mai Mult » « Less Information

str. Pietrarilor 12, str. Pietrarilor 12/5

Caini maidanezi 0 Problemă actuală

13:36 Mar 07, 2018

Langa containere de gunoi este un grup mare de caini vagabonzi. Fiecare seara si noapte avem "concerte", nu putem dormi. Mai Mult » « Less Information

Pandurilor 53

Pisici vagabonzi in crestere G.Alexandrescu (Buiucani) din spatele blucului nr.17, scara 3, ap.75 si 76 0 Problemă actuală

13:44 Mar 05, 2018

Pe strada G.Alexandrescu (Buiucani) din spatele blucului nr.17, scara 3, ap.75 si 76 permanent se aduna o sumedenie de pisici vagaboande care... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, G.Alexandrescu 17, in spatele blocului, la mijloc, in fata balconului la 1 etaj

Caini Vagabonzi periculosi 0 Problemă actuală

13:11 Mar 01, 2018

Caini vagabonzi pe strada TIMIS, pina acum erau cuminti, locatarii ii hraneau. De astazi au inceput sa latre la oameni si chiar sa muste, e... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Timis 8, 10

Pisici vagabonzi in crestere 0 Problemă actuală

13:52 Feb 27, 2018

Buna ziua, Pe strada G.Alexandrescu (Buiucani) din spatele blucului nr.17, scara 3, ap.75,76 permanent se aduna o sumedenie de pisici vagaboande... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, G.Alexandrescu 17, in spatele blocului, la mijloc, in fata balconului la 1 etaj

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu-str. Codrilor 10 0 Problemă actuală

13:39 Feb 12, 2018

E un dezastru tottal pe strata T.Vladimirescu din or.Durlesti.De la cer de la uzina Chisimica spre Dumbrava,lipsa trotuar,drum ingust si foarte... Mai Mult » « Less Information

DURLESTI

Nu s-a colectat gunoiul de 2 saptamini. 0 Problemă actuală

11:33 Feb 01, 2018

Nu s-a colectat gunoiul de 2 saptamini iar cinii vagabonzi rastoarna tomberoanele de gunoi. Mai Mult » « Less Information

Bubuieci str. Fierarilor

24 de câini vagabonzi! Ajutor! 0 Problemă actuală

01:21 Jan 28, 2018

24 de caini de strada in perimetrul strazilor Academiei, Dokuceaev, Mitropolit Gurie Grosu si Robin Williams. Va rugam ajutati sai duceti... Mai Mult » « Less Information

str.Academiei 2/1

Ciine vagabonzi 0 Problemă actuală

10:10 Jan 24, 2018

Pe strada noastra sunt in jur de 10 ciini vagabonzi (care se inmultesc unul de la altul), sunt agresivi si flaminzi. Ei umbla pe strada toti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str-la 2 Aerodromului 12

Ciine vagabonzi 0 Problemă actuală

10:10 Jan 24, 2018

Pe strada noastra sunt in jur de 10 ciini vagabonzi (care se inmultesc unul de la altul), sunt agresivi si flaminzi. Ei umbla pe strada toti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str-la 2 Aerodromului 12

Ciine vagabonzi 0 Problemă actuală

10:10 Jan 24, 2018

Pe strada noastra sunt in jur de 10 ciini vagabonzi (care se inmultesc unul de la altul), sunt agresivi si flaminzi. Ei umbla pe strada toti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str-la 2 Aerodromului 12

Ciine agresiv 0 Problemă actuală

13:33 Jan 22, 2018

Buna ziua! Sunt o locuitoare a complexului locativ “Dragalina”, situat pe adresa Grenoble 259/1-15... De ceva timp pe teritoriul noului bloc... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Greoble 259

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu 0 Problemă actuală

13:33 Jan 15, 2018

Buna ziua! Nu cred ca este undeva prin oras un dezanstru mai mare ca in Durslesti,str.Tudor Vladimirescu(de la cerc Linella pina spre strada... Mai Mult » « Less Information

or.Durlesti

Va rog luati masuri 0 Problemă actuală

13:00 Jan 15, 2018

Aceasta portiune si in general str.Tudor Vladimirescu -Codrilor 10 1)Drumuri rele,gropi 2)Cii vagabonzi undeva peste 10 ciini(Codrilor 10,aceasta... Mai Mult » « Less Information

Durlesti,Str.Tudor Vladimirescu-Codrilor 10

41-60 of 268 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.13 57.12%