Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
61-80 of 268 Rapoarte

caini vagabonzi ataca oamenii 0 Problemă actuală

12:53 Jan 12, 2018

str. calea mosilor 4, in spate la piata calea basarabiei pe drum inspre tudor vladimirescu, vreo 10-15 caini vagabonzi agresivi care ataca lumea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Calea Mosilor 4

periculos 0 Problemă actuală

13:02 Jan 11, 2018

Foarte multi caini vagabonzi!!!! Sperie copiii. Mai Mult » « Less Information

P.Zadnipru

Haita de ciini vagabonzi 0 Problemă actuală

01:49 Dec 26, 2017

In imediata apropiere de casa se construieste un nou bloc locativ unde s-a adunat o haita de ciini. Toata noaptea latra, iar ziua copii nu pot... Mai Mult » « Less Information

Dacia 49/14, Chisinau

Ciinii din oras 0 Problemă actuală

11:46 Dec 22, 2017

Cînd o sa luați o data și odată măsuri cu ciinii vagabonzi din oraș,pe str Independentei in perimetru Traian și Hristobitev...haite de câini,voi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Independentii , Leck kaczynski, Drumul viilor

Cîini vagabonzi 0 Problemă actuală

13:57 Dec 06, 2017

Bună ziua. Deja de mai bine de trei săptămîni în cercul de la intersecția străzilor Pan Halippa, Vasile Alecsandri și șoseaua Hîncești s-au... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Pan Halippa

Caini vagabonzi 0 Problemă actuală

13:53 Nov 19, 2017

Buna ziua, la rugamintea locatarilor de pe str. Postei 91 solicitam sa luati masuri in legatura cu cainii vagabonzi. In ograda casei sunt aproximativ... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Postei 91

Ciinii din oras 0 Problemă actuală

01:19 Nov 18, 2017

Luați măsuri cu ciinii din oras,plin orașul de ciinii și nimeni nu mișcă un deget. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Independentii , Leck kaczynski, Drumul viilor

Ciini vagabonzi Agresivi !!! 0 Problemă actuală

13:31 Nov 16, 2017

De cit va timp in curtea Restaurantului "La Mama Acasa" situat pe strada Petru Rares 59 s-a stabilit o Haita adevarata de ciini, care terorizeaza... Mai Mult » « Less Information

Petru Rares 59

Iluminarea strazii 1 Problema soluţionată

13:20 Nov 16, 2017

Buna ziua. Problema este în iluminarea străzii Otovasca 11 unde se află Gradinița nr.67 pîna la Otovasca 15 unde este bloc de locuit, dupa 17.30... Mai Mult » « Less Information

Chisinau Str. Otovasca 11 spre str. Otovasca 15

Caini vagabonzi la intersectia str. Transnistria 16, fabrica de carton 0 Problemă actuală

10:32 Oct 31, 2017

Buna ziua. Va scriu in privinta la caini maidanezi la magazinul de la fabrica de carton. Acolo se afla 4 caini mari care foarte des agreseaza... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Transnistria 16

Caini vagabonzi la gradinita 0 Problemă actuală

11:36 Oct 23, 2017

Buna ziua, rog foarte mult si respectuos sa luati masuri in privinta unor caini vagabonzi de pe teritoriul gradinitei 26 care se afla pe str.... Mai Mult » « Less Information

Str.N.Costin 46

Ciini vagabonzi 0 Problemă actuală

13:56 Oct 04, 2017

Intre Giuvaier si cafeneaua de la colt (red square) vietuiesc 4 dulai mari, veniti va rog si-i luati de acolo, imposibil de trecut pe linga... Mai Mult » « Less Information

Sarmizegetusa 16

Cîni vagabonzi 0 Problemă actuală

13:36 Oct 01, 2017

Caini vagabonzi - mai multi se plimba prin parcarea din fata de la vulcanizarea care se afla vizavi de uzina Aschim. De asemenea caini vagabonzi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Durlesti, Str. Tudor Vladmirescu 66

Cîini vagabonzi 0 Problemă actuală

00:30 Oct 01, 2017

Am vazut 3 caini vagabonzi in zona Fidesco/ASEM Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Bodoni (linga ASEM)

Amenajarea teritoriului adiacent 0 Problemă actuală

10:24 Sep 20, 2017

De ce odată cu permisiunea de construție a unui complex locativ în zona adiacentă PARCULUI, nu s-a inclus și condiția de amenajare a zonei adiacente,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, strada Odessa 1/1

Câini fără stapan 0 Problemă actuală

13:19 Sep 12, 2017

Pe str. Studenților la parcarea cooperatistă (in preajma Centrului Mercedes, tot pe studenților, puțin mai in sus pe strada), paznicii au adăpostit... Mai Mult » « Less Information

Strada studenților, 100 metri de la strada Dimo

Câini vagabonzi 0 Problemă actuală

10:01 Sep 12, 2017

În Durlesti stradela Codrilor 22/1 , unde s-au construit blocuri noi sunt o haită mare de câini în număr de vre-o 10 mari și mai mici care stau... Mai Mult » « Less Information

Stradela Codrilor 22/1

Cățea agresivă în curtea Bogdan Voievod 10, 10/1 0 Problemă actuală

11:12 Aug 07, 2017

Bună ziua. Avem o situație destul de gravă în curtea blocurilor Bogdan Voievod 10 și Bogdan Voievod 10/1. O cățea are cîțiva cîinișor, iar o... Mai Mult » « Less Information

Chișinău str.Bogdan Voievod 10, 10/1

Drumuri, amenajarea curtilo 0 Problemă actuală

12:37 Jul 12, 2017

Ma numesc Elena Certan, locuiesc in blocul 21/2 din strada Haltei, sector Centru. Stimata Administratie Municipala, in zona unde locuiesc sunt... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Haltei 21/1

Lagar de concentrare pentru patrupzi! Ghilotina sec.XXI 0 Problemă actuală

01:38 Jul 11, 2017

Buna ziua. Inumanitatea, indiferenta si inactiunile voastre vor duce intrun final la proptia "ghilotina" cu constiinta. Terminati odata cu GESTAPO-UL... Mai Mult » « Less Information

Chisinaul mare...

61-80 of 268 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%