Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
81-100 of 268 Rapoarte

cîini vagabonzi 0 Problemă actuală

11:04 Jul 10, 2017

În perimetrul caselor 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 din str. Drumul Schinoasei ultimul timp o sumedenie de cîini vagabonzi. Cu tot respectul faţă de aparatorii... Mai Mult » « Less Information

perimetrul caselor 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, din str.Dr.Schinoasei

Caini vagabonzi agresivi 0 Problemă actuală

13:07 Jul 06, 2017

Cainii vagabonzi de pe str. Aerodromului 7/2. Sunt foarte agresivi , este caz ca a atacat copilul in ograda. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Aerodromului 7/2

caini vagabonzi 0 Problemă actuală

12:35 Jul 06, 2017

circa 10 caini vagabonzi. agreseaza si musca copii si maturi. intersectia str. Grenoble nr. 1 si Gh. Asachi nr. 77 Mai Mult » « Less Information

str. Grenoble nr. 1 colt cu str. Gh. Asachi nr. 77

Bună, 0 Problemă actuală

01:38 Jun 30, 2017

Bună ziua, aș dori să mă adresezi dumnevoastră privind solutionarea probleme cîinilor și pisicilor maidanezi din regiunea bd. Dacia 60/2 Aeroport,... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Dacia 60/2

Bună, 0 Problemă actuală

01:38 Jun 30, 2017

Bună ziua, aș dori să mă adresezi dumnevoastră privind solutionarea probleme cîinilor și pisicilor maidanezi din regiunea bd. Dacia 60/2 Aeroport,... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Dacia 60/2

Turme de pisici in curtile noastre 0 Problemă actuală

01:14 Jun 18, 2017

Deja am numarat peste 22 de pisici, si tot mai multe apar. Gunoistele sunt deschise, si avem tocmai 2 gunoisti prin preajma, in gradinita 227... Mai Mult » « Less Information

str. Dokuceaev 3

Caini vagabonzi 0 Problemă actuală

13:09 Jun 14, 2017

Prin prezenta, vreau sa raportez existenta a mai multor caini vagabonzi. Locatia: str. Grenoble nr. 1 colt cu str. Gh. Asachi nr. 17. Deja... Mai Mult » « Less Information

Telecentru. str. Grenoble nr. 1 colt cu str. Gh. Asachi nr. 17

Блохи заедают ребёнка .....Зелинского 24....проблеме 2 года 0 Problemă actuală

13:50 Jun 13, 2017

О еще одной проблеме, мы живём в доме по улице Зелинского 24 и в наши квартиры из расположенного внизу подвала ползут полчища блох, которые,... Mai Mult » « Less Information

Молдова,г.Кишинёв

O turmă de câini vagabonzi !!! 0 Problemă actuală

13:20 Jun 09, 2017

O turmă de câini vagabonzi agresivi atacă și mușcă locătarii!!! Nu este unicul caz! Copiilor și adulților le este frică să iasă afară din bloc.... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Str. Albișoara 76/1

Pisici bolnave 0 Problemă actuală

13:12 Jun 03, 2017

In curtea casei din adresa Calea Iesilor 15 (linga gunoiste) se afla doua pisici foarte bolnave.... E pericilos, in primul rind pentru copii.. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Calea Iesolor 15

str Sciusev 60 vis a vis magazinul N1 0 Problemă actuală

11:34 May 22, 2017

Cini vagabonzi vis a vis magazinul N1. Nu poti merge pe strada Mai Mult » « Less Information

str Sciusev 60

Haita de caini 0 Problemă actuală

10:09 May 10, 2017

Dupa cladirea institutului de chimie este o haita de caini , foarte mari si agresivi. Rugam autoritatile responsabile sa intervie sa-i evacueze. Mai Mult » « Less Information

Strada Academiei 3

cîini vagabonzi 0 Problemă actuală

12:28 Apr 30, 2017

Bună ziua avem o problemă de jumatate de an cu o haita de cîini formată din 5-7cîini,în zona străzii Petru Zadnipru colț cu Mircea cel Bătrîn... Mai Mult » « Less Information

Chișinău str Petru Zadnipru

МУСОРНАЯ СВАЛКА ПРЯМО ВО ДВОРЕ НА ДЕТСКОЙ ПЛОЩАДКЕ. 0 Sugestie

01:15 Apr 02, 2017

Жильцы дома не довольны выбранным место для сбора мусорных отходов. Выбранное место необходимо сменить, согласно закону о сборе мусора. Место... Mai Mult » « Less Information

Республика Молдова, г.Кишинёв, р. Чеканы

Caini maidanezi, 8 la numar la telecentru 0 Problemă actuală

23:30 Feb 20, 2017

Sunt prea multi maidanezi, de marimi mari care nu ne lasa sa ne odihnim pe timp de noapte si sunt foarte agresivi ziua. Copiii se tem sa stea... Mai Mult » « Less Information

str. Dokuceaev

Maidanezi in apropierea terenului de joaca pentru copii 0 Problemă actuală

11:47 Feb 17, 2017

Mai multi caini vagabonzi se gramadesc langa terenul de joaca al copiilor, periodic devin agresivi Mai Mult » « Less Information

str. R. Williams

Câini vagabonzi 0 Problemă actuală

11:39 Feb 17, 2017

O haita de câini vagabonzi au atacat un copil in apropierea terenului de joaca Mai Mult » « Less Information

str academiei

Câini vagabonzi langa liceu 0 Problemă actuală

13:35 Feb 02, 2017

Pe stadionul langa liceul Iulia Hasdeu intr-o cladire abandonata traieste o turma de caini. Sunt mari, fac zgomot toata noapte, copii ii e frica... Mai Mult » « Less Information

str. Pandurilor 53

Ciini maidanezi 0 Problemă actuală

13:51 Jan 23, 2017

Pe stadionul liceului Iulia Hasdeu traieste o turma de ciini. Face zgomot toata noaptea si ii sperie pe copiii. Mai Mult » « Less Information

str. Pandurilor 53

Haita de caini 0 Problemă actuală

13:10 Nov 04, 2016

Haita de caini vagabonzi la Buiucani!!!!! Este revoltator, astazi a fost atacata si muscata mama mea de o haita de caine chiar in fata blocului.Lume... Mai Mult » « Less Information

str. soseau Balcani4/2 si 6

81-100 of 268 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.13 57.12%