Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
101-120 of 268 Rapoarte

multi cini miorita 5/3 5/2 0 Problema soluţionată

13:39 Oct 21, 2016

varugam sa luani masuri sunt 10 cini care prezinta pericol pentru locatari. Mai Mult » « Less Information

md miorita 5/3 chisinev

Нападение бродячей стаи на людей в парковой зоне! 0 Problemă actuală

13:32 Oct 08, 2016

Прошу соответсвующие организации принять меры в отношении стаи крайне агрессивных бродячих собак, обосновавшихся в сквере Сергея Лазо на Ботанике,... Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, ул. Дечебал, ул. Старого

Pune-ti rapoartele cu caini vagabonzi, sar la oameni 0 Problemă actuală

01:49 Oct 04, 2016

Unde sunt alertele cu cainii vagabonzii de pe strada Academiei. Iarasi au sarit la oameni si la copii. Faceti ceva! Am pus si video sa vedeti... Mai Mult » « Less Information

str. Academiei 8/2

Prea multi caini vagabonzi 0 Problemă actuală

13:49 Oct 01, 2016

Am pus si video pe youtube sa vedeti ce satra de 10 caini si-au facut casa linga blocul nostru de pe strada Academiei 8/2 Mai Mult » « Less Information

str. Academiei 8/2

Ciini vagabonzi 0 Problemă actuală

01:32 Oct 01, 2016

Ciini vagabonzi in parcul din perimetrul strazilor Hajdeu-Cojbuc-Vlahuta Mai Mult » « Less Information

Hajdeu-Cojbuc

Maidanezi 0 Problemă actuală

13:47 Sep 17, 2016

Miorita 5/3 din sectorul telecentru este invadat de maidanezi. Exista o persoana ce ii hraneste fapt ce a dus la o turma imensa de vagabonzi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. Miorita 5/3

Haita de câini 0 Problemă actuală

13:28 Sep 17, 2016

In sectorul Telecentru mai precis in preajma blocurilor de pe strada Miorita 5/2, 5/3 pina pe Str. Sprincenoaia sunt peste 20 de câini vagabonzi.... Mai Mult » « Less Information

Miorita 5/3

Faceti regula !!! 0 Problemă actuală

13:58 Sep 07, 2016

Caini vagabonzi creaza probleme locuitorilor. Iesa pe gardul de la observatorul geologic si se primbla prin padurice si prin curtile caselor,... Mai Mult » « Less Information

Asachi 60/3

Ciini vagabonzi 0 În aşteptare

13:10 Aug 24, 2016

La intersectia strazilor Bogdan P. Hasdeu si Buna Vestire sau gramadit de la inceputul verii o haita de ciini (vreo 5). Locainicii ii hranesc... Mai Mult » « Less Information

B.P. Hasdau

caini vagabonzi 1 În aşteptare

01:52 Aug 16, 2016

La strada Cuza Voda 3/2, 3/2a,5 sunt o multime de caini vagabonzi.Sunt foarte agresivi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau Cuza Voda 3/2a

caini vagabonzi 0 Problema soluţionată

01:42 Aug 16, 2016

La strada Cuza Voda 3/2,3/2a,5 sunt o multime de caini vagabonzi. Sunt foarte agresivi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau Cuza Voda 3/2a

собаки бродячие 2 Problema soluţionată

10:12 Jul 26, 2016

собаки бродячие - 4 й год трехногая сучка выводит потомство по 2 -3 раза в год вой стоит большой, стая обычно агрессивная, пару раз был свидетелем... Mai Mult » « Less Information

Тестимицану 13/2

Inactiune 0 Problema soluţionată

10:01 Jul 25, 2016

Nimic nu se intreprinde fata de problema expusa ? cum sa procedam ? dvs. veti lua careva atitudine fata de cele expuse sau sa cautam alte instanta... Mai Mult » « Less Information

Asachi 60/3

Maidanezi 0 Problema soluţionată

01:48 Jul 25, 2016

Pe linga blocurile Dokuceaev 2, Dokuceaev 3, Dokuceaev 2/1, Dokuceaev 3/1, Dokuceaev 13 si Dokuceaev 4 - umbla o haita de maidanezi caini si... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dokuceaev

Câini vagabonzi 0 Problema soluţionată

13:16 Jul 20, 2016

Sectorul telecentru, dar mai precis în preajma blocului de trai Miorița 5/2 și 5/3 sunt o mulțime de câini vagabonzi. Sunt agresivi și umblă... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Miorita 5/2 5/3

Caini maidanezi care sar la oameni 0 Problema soluţionată

01:20 Jul 13, 2016

Pe strada Dokuceaev in curtile blocurilor 2, 2/1, 3 au aparut caini maidanezi, adusi de undeva. Ei sunt agresivi, sar la oameni si umbla prin... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Docuceaev 3, 2/1, 2

Haita de caini 0 Problema soluţionată

13:10 Jul 12, 2016

Pe teritoriul institutului de geologie sunt caini vagabonzi care mereu latra si creaza incomoditati locatarilor din prejma, tinind cont ca tot... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, str. Gheorghe Asachi 60/3

Ignoranta 0 Problema soluţionată

13:43 Jul 07, 2016

Nici o reactie asupra celor expuse! De ce? http://alerte.md/reports/view/10178/ Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Uzinelor 171

Ciini agresivi 1 În aşteptare

12:26 Jul 07, 2016

In curtea strazii Studentilor 7/3, 7/8, 7/10 in fiecare zi circula circa 6-8 ciini mari si agresivi care au avut deja citeva tentative de atac... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Studentilor 7/10

Cîini de stradă 1 În aşteptare

10:23 Jul 07, 2016

În jurul caselor 2/2 si 4/1 de pe strada Romana aleargă cinii vagabonzi si sperie lumea. Toata noapte latra. Este ceva irezistibil! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Romana 2/2

101-120 of 268 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%