Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
21-40 of 183 Rapoarte

traversarea strazii la culoarea verde 0 Problemă actuală

10:06 Jul 16, 2018

Ma numesc Munteanu Mariana. Locuiesc pe str. Grenoble nu departe de soseau Costiujeni. Aproape de intersectia cu str. Costiujeni pe str Grenoble... Mai Mult » « Less Information

Grenoble

Un tufis la semafor 0 Problemă actuală

23:53 Jun 16, 2018

Salut. La intersectia Dacia/Burebista chiar la un semafor de la trecerea de pietoni creste un tufis foarte inalt, care creeaza o situatie de... Mai Mult » « Less Information

Dacia 47/1

Semafor nefunctional 0 Problemă actuală

10:36 Jun 05, 2018

Pe strada voluntarilor langa casa nr.10 senatorul s-a defectat Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Voluntarilor 10

Опасный пешеходный переход!!! 0 Problemă actuală

13:51 May 30, 2018

Перед школой №33, на перекрёстке Димо- Сахарова, несмотря на наличие светофора водители очень часто игнорируют его сигналы и проезжают на запрещающий... Mai Mult » « Less Information

Str. N.Dimo - Saharov

Semafor str. A. Russo 0 Problemă actuală

13:21 May 30, 2018

Intersectia A.Russo cu N.Dimo secor Riscanovca. Pozitia autoului Linia stop banda 2. Din cauza semnului Trecere de pietoni nu se vede o portiune... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. A.Russo intersectia N.Dimo

Nu functioneaza semafor la intersectie str.V.Lupu cu str.Constitutiei 0 Problemă actuală

11:46 Apr 25, 2018

3 saptamini Nu functioneaza semafor la intersectie str.V.Lupu cu str.Constitutiei.solicitam punerea in functiune a semaforului Deja a avut loc... Mai Mult » « Less Information

Vasile Lupu colt cu str.Constitutiei

Nu functioneaza semafor str.V.Lupu/str.Constitutiei 0 Problemă actuală

12:22 Apr 23, 2018

Buna ziua. Va informez ca de aproape 2 saptamani nu functioneaza semafoarele de la intersectia strazilor V.Lupu si Constitutiei. Mai Mult » « Less Information

str.Vasile Lupu/ str.Constitutiei

Sageata verde 0 Sugestie

01:22 Apr 23, 2018

Buna! Imi spuneti va rog cum ar fi posibil de suspendat sageata verde optionala de la intersectia str.Grenoble/bd.Traian? De cit timp s-a instalat... Mai Mult » « Less Information

Bd.Cuza-Voda/str.Grenoboe

Nu functioneaza semafor 0 Problemă actuală

10:10 Apr 20, 2018

Buna ziua, De cateva zile nu functioneaza semafoarele de la intersectia strazilor V.Lupu si str.Constitutiei Mai Mult » « Less Information

str.Vasile Lupu/ str.Constitutiei

Semafor la intersectia bvd. Dacia si Traian 0 Sugestie

13:13 Mar 26, 2018

Solicit respectuos studierea minutioasa a intersectiei date, mai cu seama algoritmului de functionare a semafoarelor. Exemplu: Soferii de pe... Mai Mult » « Less Information

Intersectia Bvd. Dacia si Traian

Instalarea unui panou nou adiţional 0 Problemă actuală

13:21 Mar 14, 2018

Prin prezenta, aș dori să vă informez faptul că la intersecția străzilor Miorița și și șoseaua Hîncești cu direcția spre pod, este vital de... Mai Mult » « Less Information

intersecția străzilor Miorița și și șoseaua Hîncești

Semafor periculos 0 Problemă actuală

01:35 Feb 27, 2018

Acum citeva luni la semaforul de la intersectia bul.G.Vieru si str.Romana sa modificat timpul de traversare pentru pietoni(in jur de 10-15s),... Mai Mult » « Less Information

intersectia bul.G.Vieru-Romana

Indicator rutier neautorizat 0 Problemă actuală

17:26 Feb 24, 2018

Pe strada Trandafirilor linga blocul 7/1 sta aninat de copac un indicator rutier ce interzice trecereal. Presupun ca este ilicit pus de catre... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Trandafirilor 7/1

Trafic rutier ingreunat 0 Sugestie

13:16 Feb 14, 2018

Buna ziua. As vrea sa prezint o problema. La intersectia str. Pan Halippa/ str. Izmail cu Alexei Mateevici este greu de circulat, si anume:... Mai Mult » « Less Information

str. Pan Halippa intersectie cu str. Alexei Mateevici

Semafor 0 Problemă actuală

01:52 Feb 14, 2018

Lucreaza incorect semafor la intersecția străzilor Grigore Vieru și Constantin Tanase.Pietonii trebuie să fugă,pentru a traversa drumului. Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str.G.Vieru

Semnul trecerii de pietoni 0 Problemă actuală

11:59 Feb 05, 2018

Semnul Trecere de pietoni de pe strada Vl. Korolenco, in apropierea Spitalului de Neurologie- zmuls si aruncat la marginea drumului. Cu parere... Mai Mult » « Less Information

str. Vl. Korolenco 6

Semafor pentru pietoni 0 Problemă actuală

13:12 Feb 04, 2018

Sunt necesare semafoare destinate pentru pietoni la intersecția str. Independeței și bd. Traian. În prezent, sunt amplasate doar semafoare pentru... Mai Mult » « Less Information

or. Chișinău, bd. Traian

21-40 of 183 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%