Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
41-60 of 183 Rapoarte

Semafor defect 0 Problemă actuală

13:05 Feb 04, 2018

Semafor defect, culoarea verde nu funcționează de o perioadă lungă de timp. Acesta se află pe str. Independenței, intersecție cu bd. Traian Mai Mult » « Less Information

Or. Chișinău, str. Independenței

Semafor defect 0 Problemă actuală

12:43 Feb 01, 2018

Semafor defect pentru pietoni la intersecția str. Independenței și bd. Traian. Culoarea verde nu funcționează de câteva zile. Mai Mult » « Less Information

Str. Independenței

butoane semafoare defectate 0 Problemă actuală

11:06 Jan 25, 2018

La intersectia Calea Orheiului si Vasile Badiu 2 butoane pentru chemarea culorii verde la semafoarele pentru pietoni nu functioneaza. Asta face... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Orheiului

Nu functioneaza semaforul 0 Problemă actuală

13:33 Jan 18, 2018

La statia "Baza de transport Auto nr.31" pe strada Petricani nu fuctioneza semaforul. Mai Mult » « Less Information

str. Petricani, 21

Semaforul Bd. Grigore Vieru colt Constantin Tanase 0 Problemă actuală

00:04 Dec 20, 2017

Reglati intervalul de schimb a semafoarelor la intersectia respectiva, practic e imposibil de traversat 2 strazi si aleea pietonala in 10 sec,... Mai Mult » « Less Information

Bd. Grigore Vieru 1

indicatoare rutiere ,drumuri 0 Sugestie

23:10 Nov 14, 2017

Buna ziua Strada Pietrariei intersectie cu soseau Balcani (drumul ce vine de la piata auto )instalati indicator rutier obligatoriu dreapta... Mai Mult » « Less Information

chisinau str.pietrariei

Semafor 0 Problemă actuală

13:39 Nov 09, 2017

Este necesar de permis circulația transportului din bd.Decebal spre bd.Traian și în acelaș timp cu săgeata la stânga pentru a fluidiza traficul... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd.Decebal

Semafoare 0 Problemă actuală

13:07 Nov 09, 2017

Măriți timpul pentru verde la semaforul din str,Grădina Botanică intersecție cu str.Pădurii, pe str.Gr.Botanică este permanent ambuteaj, iar... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str.Grădina Botanică

Светофор или пешеходный переход 0 Problemă actuală

01:52 Oct 26, 2017

Добрый день. Убедительно прошу вас, сделайте что то с перекрёстком Измаил/ северный вокзал. Проблема возникает выйдя из маршрутки по правой... Mai Mult » « Less Information

Кишинев,Северный вокзал

str.Pan Halippa 12/1 0 Problemă actuală

13:30 Oct 09, 2017

La intersecta P.Halippa cu Mateevici sa instalat segata verde innainte. Rugam sa analizati instalarea segetei la aceasta intersectie ca aici... Mai Mult » « Less Information

p.Halippa 12/1 intersectie Mateevici

Перед школой необходимо установить лежачих полицейских. 0 Problemă actuală

12:42 Oct 05, 2017

В связи с частым нарушением ПДД водителями, для обеспечения безопасности детей, перед школой (у светофора)необходимо установить лежачих полицейских. Mai Mult » « Less Information

N.Dimo 7

Не горит светофор str. Calea Orheiului / str. Ceucari 0 Problemă actuală

11:39 Oct 03, 2017

Добрый день. Не горит зеленый сектор светофора при повороте налево с ул. Каля Орхеюлуй на улицу Чеукарь. Большая просьба отремонтировать. Mai Mult » « Less Information

Intersectia str. Calea Orheiului / str. Ceucari

Светофор работает ночью 0 Problemă actuală

00:16 Aug 03, 2017

Светофор (перекрёсток А. Хыждеу - Сф. Георге) работает круглосуточно, хотя машин ночью совсем нет и все соседние светофоры, включая ул. Измаил,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Sf. Gheorghe

Defectiuni 0 Problemă actuală

01:48 Jun 27, 2017

Semaforului pentru pietoni nu funcționează iluminarea v.lupu/g.alexandru Mai Mult » « Less Information

V.Lupu

Becuri arse in semafoare pe str. Gradina botanica 0 Problemă actuală

12:55 Jun 26, 2017

Nu ard: verde la intersectia str. Gradina botanica si Padurii, rosu - la bd. Dacia cu str. Gradina Botanica Mai Mult » « Less Information

Str. Grabina botanica

Eficientizarea deconectarii semafoarelor 0 Problemă actuală

01:41 Jun 20, 2017

Pe timp de noapte unele semafoare de la intersectiile străzilor cu Bulevardul Ștefan cel Mare se deconectează (Eminescu, Mihai Viteazul). Din... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bulevardul Stefan cel Mare

Необходимо установить лежачих полицейских 0 Problemă actuală

12:52 Jun 13, 2017

Перед школой светофор. Необходимо установить лежачих полицейских. Mai Mult » « Less Information

Н.Димо Школа 33

Limitator de viteza 0 Sugestie

01:15 May 29, 2017

Buna ziua. Pe adresa M.Sadoveanu 28 se impune necesitatea instalarii limitatoarelor de viteza la trecerea de pietoni vizavi de centru comercial... Mai Mult » « Less Information

Mihail Sadoveanu 28

Nou 0 Problemă actuală

01:50 May 19, 2017

19.05.2017 Amplasarea semafoarelor pe bul. Stefal cel Mare nu sunt amplasate favorabil pentru cond.auto. Care sunt standartele si motivele???? Mai Mult » « Less Information

Chisinau str. St.cel Mare

41-60 of 183 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%