Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
61-80 of 183 Rapoarte

Semafor pentru pietoni str.Decebal intersecție str Gagarin 0 Problemă actuală

13:51 Apr 27, 2017

Este imposibil de trecut drumul pe str Decebal intersectie cu str.Gagarin chiar daca este trecere pentru pietoni si semafor.Porțiunea de drum... Mai Mult » « Less Information

CHISINAU STR.Decebal intersectie str Gagarin

Semn de circulatie deteorat si spatiu verde pe care intra vehicule. 0 Problemă actuală

13:37 Apr 18, 2017

In zona afisata peharta este un semn de circulatie ce indica restrictia de catre vehicule de a se transporta prin ograzile adiacente. Acest... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 15

Lipsă semafor 0 Problemă actuală

13:21 Apr 18, 2017

La intersecția străzilor: bd. Traian și str. Independeței (Botanica) nu este amplasat semafor pentru peitoni decât pe o singură parte a trecerii.... Mai Mult » « Less Information

Bd. Traian intersecție str. Independeței

modificarea semafor 0 Sugestie

13:32 Apr 12, 2017

Solicit instalarea sagetei suplimentare, pe fundal negru (virarea la stinga) la intersectia str. Romana si Grigore Vieru (directia Circ-Centru).... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Grigore Vieru 27

Cercul Tutun CTC 0 Sugestie

13:11 Apr 03, 2017

Rog să optimizați cercul dintre intersecțiile str.Uzinelor, str.Tudor Vladimiresu, str.Vadul lui Voda. Fiecare dimineata, avem ambuteiaje lungi,... Mai Mult » « Less Information

str. Vadul lui Voda

Trecere periculoasa 0 Sugestie

13:36 Mar 22, 2017

Am o rugaminte sa fie pus un echipaj al politiei rutiere in perimetrul strazilor str.Studentilor colt cu str.Nicolae Dimo vizavi de Mercedes... Mai Mult » « Less Information

str.Studentilor colt cu str.Nicolae Dimo

Nu ard becuri la semafor 0 Problemă actuală

13:16 Feb 13, 2017

La semafor, la intersectia Sarmizegetusa-Zelinschi, nu ard 2 becuri. Culoarea "Rosu" pentru autovehicule, si culoarea "Verde" pentru pietoni,... Mai Mult » « Less Information

str. Zelinschi

Intersectie mereu aglomerata 0 Problemă actuală

13:01 Feb 08, 2017

Rugam insistent sa fie instalat un semafor la intersectia str. Hristo Botev si str. Independentei Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str. Independentei 2

Circulatie aglomerata intersectia H.Botev cu Independentei 0 Problemă actuală

13:00 Jan 10, 2017

La intersectia strazilor H.Botev cu Independentei este foarte greu de circulat, atit cu transport cit si ca pieton.La trecerea de pietoni trebuie... Mai Mult » « Less Information

intersectia str. H.Botev si str. Independentei

Semafor la culoarea verde nu funcționează 0 Problemă actuală

13:51 Jan 05, 2017

În jur de o lună deja observ că culoarea semaforului VERDE nu funcționează. Semaforul din partea stînga din sensul direcției Mai Mult » « Less Information

bd. Grigore Vieru, str. Constantin Tanase

Multe Accidente intersectie V. Alecsandri si Hajedu 0 Problemă actuală

13:00 Dec 22, 2016

intersectia intre strazile V. Alecsandri si Hajdeu este foarte traficata si lipsesc semafoare si zebra practic in fiecare saptamina in aceasta... Mai Mult » « Less Information

vasile alecsandri hajdeu

Parcarea de la procuratura 0 Problemă actuală

13:13 Dec 18, 2016

Buna ziua. Parcarea din fata procuraturii este permisa doar pentru transportul sau. Rugam sa fie permisa parcarea masinilor in fata procuraturii... Mai Mult » « Less Information

str. Armeneasca, 96

не работает кнопка светофора на ул. Волунтарилор 12 0 Problemă actuală

13:18 Dec 13, 2016

Напротив Волунтарилор 12 не работает кнопка светофора со стороны поликлиники. Mai Mult » « Less Information

Chisinau Voluntarilor 12

Semafor la str. Grenoble colt cu bd. Cuza Voda 0 Problemă actuală

13:45 Dec 01, 2016

Semafor la str. Grenoble colt cu bd. Cuza Voda Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Grenoble colt cu bd. Cuza Voda

угол ул. Сфатул Цэрий и ул. Щусева, нет возможности перейти дорогу 0 Problemă actuală

13:08 Nov 23, 2016

Здравствуйте, Я работаю в компании "Endava" на углу ул. Сфатул Цэрий и ул. Щусева Ни светофора ни пешеходного перехода тут нет. Постоянные аварии... Mai Mult » « Less Information

ул. Сфатул Цэрий и ул. Щусева

Таймер светофора (bd.Dacia) 0 Sugestie

23:40 Nov 20, 2016

Возможно ли установить новые семафоры на перекрёстках по bd.Dacia с таймерами времени и для пешеходов и для автомобилей? Очень много аварийных... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Dacia

Imposibil de circulat Independentei colt Hristo Botev 0 Problemă actuală

13:13 Nov 18, 2016

Este necesara instalarea unui semafor str.Independentei colt cu str.Hristo Botev.Este permanent aglomerat si greu de circulat atit ca sofer,cit... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str.Independentei

Не видно дорожного знака! 0 Problemă actuală

13:33 Nov 09, 2016

Не вижно дорожного знака КИРПИЧ.Перекресток Титулеску и Зелинского. Точный адрес - Титулеску 47. Знак закрывает дерево ...из за этого туда едут... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. N. Titulescu 47

Necesar de montat un semafor 0 Problemă actuală

13:20 Nov 01, 2016

Pe str.Vadul-lui-Voda linga intersectia cu str.Maria Dragan, este necesar de instalat un semafor.Pe str.Vadul-lui-Voda sunt cite 2 benzi din... Mai Mult » « Less Information

Str.Vadul-lui-Vodă, intersectie str.Maria Dragan

Semafor defect 0 Problemă actuală

13:10 Nov 01, 2016

de o luna semaforul nu are culoare verde ! Mai Mult » « Less Information

Traian colt Independetei

61-80 of 183 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%