Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
81-100 of 183 Rapoarte

Semafor defect 0 Problemă actuală

13:08 Oct 24, 2016

Semaforul pentru pietoni nu functioneaza (culoarea verde) la intersectia bd. Traian cu str. Independentei. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Traian

Intersectii periculoase la Buiucani 0 Problemă actuală

13:46 Oct 19, 2016

Pe harta am indicat cele mai periculoase si dificile intersectii din sectorul Buiucani mai ales in orele de virf. Unele necesita instalarea... Mai Mult » « Less Information

Buiucani

Lipsa trecere de pietoni semnalizata 0 Problemă actuală

11:40 Oct 12, 2016

La traversarea str. Studentilor10/1 si 12/1 spre parcare si casa de locuit de vizavi nu este indicatorul trecere de pietoni si nu zebra. Pe... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str Studentilor10/1,12/1

Semafor cu bec defect 0 Problemă actuală

23:37 Sep 26, 2016

De mai multe zile un bec de culoarea verde la semafor este defect Mai Mult » « Less Information

Traian colt Independetei

Defecte semafor 0 Problemă actuală

13:49 Aug 12, 2016

Nu functioneaza corespunzator semaforul la intersectia str.Calea Orheiului si str.Studentilor. Astfel, in cazul virarii la stinga de pe str.Calea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Calea Orheiului si str.Studentilor

semafor nefunctional 0 Problemă actuală

13:23 Aug 01, 2016

nu se apride culoarea verde pentru pietoni Mai Mult » « Less Information

Cuza Voda

Работа светофора 0 Problemă actuală

12:02 Jul 26, 2016

На пересечении улиц А.Руссо и Н.Димо после 22.00 перестает работать светофор, что осложняет движение на этом перекрестке. Можно ли продлить... Mai Mult » « Less Information

Руссо пересечение с Димо

Продление времени работы светофора 0 Sugestie

13:14 Jul 25, 2016

Здравствуйте, подскажите можно ли продлить время работы светофора на пересечении улиц Руссо-Димо? Светофор прекращает свою работу после 22.00.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. A.Russo inters. N.Dimo

Lipsa marcajului Rutier 0 Sugestie

01:23 Jul 22, 2016

Lipsa marcajului rutier transversal la intersectia strazilor str. Tudor Vladimirescu (Durleşti) şi str. Ion Creangă (Chişinău)(din harta am... Mai Mult » « Less Information

CHisinau, str. Ion Creangă intersesctie str. Tudor Vladimirescu

Не горит светофор (str.Zelinskii) 1 Problemă actuală

13:26 Jul 18, 2016

Уже больше недели не горит зелёный свет светофора для пешеходов через str.Zelinskii, рядом с торцом дома по адресу bd.Decebal,91, у церкви. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Decebal,91

Semafor defect 0 Problemă actuală

13:54 Jul 15, 2016

La intersecţia Str. Puşkin cu Columna nu lucrează culoare roşie a semaforului. Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Puşkin intersecție str. Columna

Светофор (Дечебал 68/1) 0 Problemă actuală

11:42 Jul 11, 2016

Не горит зелёный свет светофора для пешеходов рядом с троллейбусной остановкой по bd.Decebal, 68/1. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Decebal, 68/1

semafor cu bec defect 0 Problemă actuală

22:14 Jun 20, 2016

semafor cu bec defect Mai Mult » « Less Information

str. Independentei colt bd. Traian

Hе работают светофоры 0 Problemă actuală

13:46 Jun 07, 2016

4 дня не работают светофоры на перекрёстке Л.Деляну х А.Юлия. Очень опасный перекрёсток, водители гонят как сумасшедшие, не пропускают пешеходов. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, intersectia strazilor L.Deleanu si A.Iulia

Semafor pentru pietoni nefunctional 1 Problema soluţionată

12:22 Apr 25, 2016

Nu se aprinde culoarea verde + este foarte murdară sticla cred ca si celelate semafoare din oars se mai spala cateodata? Mai Mult » « Less Information

Chișinăul, str. Albisoara intersecție cu str. Mihai Viteazul

Semafor intors 1 Problema soluţionată

01:56 Apr 11, 2016

La intersectia strazilor Al. Puskin si Columna, semaforul pentru pietoni este sucit in alta parte, iar semnul de circulatie care indica trecerea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str Puskin 33

Semafor defect 5 Problema soluţionată

22:08 Mar 23, 2016

Semnalul sonor pentru oamenii care nu vad nu se aude de un an de zile. Restabiliti sunetul pentru oamenii surzi care zilnic trec intersectia. Mai Mult » « Less Information

sos. Hincesti intersectie str.Dokuceav

Cветофор 1 Problema soluţionată

01:29 Mar 22, 2016

Не работает кнопка светофора. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Albisoarа 20

Semafor nefunctional 1 Problema soluţionată

13:20 Mar 10, 2016

Nu lucrează culoarea roșie la semaforul de la intersecția str. Grenoble cu str. Ion Casian Suruceanu. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str Ion Casian Suruceanu

81-100 of 183 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%