Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
101-120 of 183 Rapoarte

Semafor putred 1 Problema soluţionată

11:03 Feb 25, 2016

Semaforul pentru pietoni de la intersecția str. Gh.Asachi și Dokuceaev, este putred la încă de la locul de instalare în pamînt și riscă să se... Mai Mult » « Less Information

Asachi 29

Плохо видно сигналы светофора 1 Problema soluţionată

11:12 Feb 18, 2016

Днем, а особенно в солнечную погоду плохо видно сигналы светофора на ул. Gh. Asachi пересечение с Dokuceaev. Поставьте яркие лампочки. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Gheorghe Asachi intersectie str. Dokuceaev

Semafor defect! 1 Problema soluţionată

01:27 Feb 15, 2016

Culoarea verder la semaforul pentru pietoni de la intersectia Dacia cu Decebal nu functionează. Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd.Dacia intersectie cu bd. Decebal

Semafor defect! 2 Problema soluţionată

01:33 Jan 14, 2016

Semafor cu bec defect. Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Bd. Traian 16

Semafor defect! 1 Problema soluţionată

13:27 Jan 11, 2016

Semafor fără bec roșu!!! Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Traian colț Independenței

Semafor sucit 1 Problema soluţionată

15:51 Dec 19, 2015

Chișinău, Str. Traian 15

Semafor defect 1 Problema soluţionată

04:30 Nov 20, 2015

Este necesar de schimbat un bec defect la semafor Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Padurii 19

Отсуствует кнопка у светофора 1 Problema soluţionată

13:59 Oct 08, 2015

На Волунтарилор 9 возле магазина ,, Линелла,, у светофора по требованию отсуствует кнопка, дорогу не перейдёшь,пока не нажмут кнопку на противоположной... Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, ул.Волунтарилор 9

Avem nevoie de sens giratoriu 0 Sugestie

13:54 Oct 05, 2015

La fiecare doua saptamini (minimum), daca nu mai des avem accident in intersectia data. Va rugam foarte mult instalati un sens giratoriu la... Mai Mult » « Less Information

sos. Balcani la intersectie cu str. Codrilor

Не работает кнопка светофора 1 Problema soluţionată

22:05 Oct 02, 2015

На улице Волунтарилор 9 возле магазина Linella 21 не работает кнопка светофора. Mai Mult » « Less Information

Кишинев, ул.Волунтарилор 9

Semafor defect 2 Problema soluţionată

23:41 Sep 02, 2015

Semafor fara culoarea rosie Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Sarmisegetusa colt gr.Botanica

Semafor 3 Problema soluţionată

13:32 Aug 14, 2015

Semafor cu un bec defectat. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Gradina Botanica colt Padurii

Bec 1 Problema soluţionată

13:36 Aug 12, 2015

Fara bec verde la semafor Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Petricani

Semafor 1 Problema soluţionată

13:35 Jul 27, 2015

Bec galben defect la semafor Mai Mult » « Less Information

hisinau, bd. Traian 15

Bec verde defect 1 Problema soluţionată

13:58 Jul 20, 2015

Tot nu mai functioneaza culuorea verde pentru pietoni. Mai vedeti o data. Mai Mult » « Less Information

Chsinau. str. Dacia 26

Semafor 1 Problema soluţionată

22:15 Jul 14, 2015

Culoarea verde pentru pietoni nu functioneaza Mai Mult » « Less Information

Chisianu, bd. Dacia 26

Semafor 1 Problema soluţionată

12:51 Jul 03, 2015

Asi ruga responsabilii de la semafor service sa intervina in repararea unor erori de functionare a zeci de semafoare din mun. Chisinau. Aceste... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia intersectie bd. Traian

Bec defect 1 Problema soluţionată

13:14 Jun 24, 2015

Un bec defect la semafor. Chisinua, str. Ion Creangă intersecție str.V Belinskii Mai Mult » « Less Information

Chisinua, str. Ion Creangă

Semafor 1 Problema soluţionată

13:48 Jun 23, 2015

Nu functioneaza un bec la semaforul pentru pietoni , la str.Armeneasca la Piata Mai Mult » « Less Information

Chisinua, str. Armeneasca & bd. Stefan cel Mare

101-120 of 183 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%