Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
161-180 of 183 Rapoarte

Semafoare in regim de noapte 1 Problema soluţionată

10:08 May 18, 2014

Nu-mi este deloc clar care este motivul ca unele semafoare din capitala deja la ora 22.00 trec in regim de noapte? Care este avantajul acestei... Mai Mult » « Less Information

Intersectiile cu bd. Stefan cel Mare a strazilor Puskin, Bodoni, Eminescu

Semafoare cu becuri arse 1 Problema soluţionată

13:13 Apr 05, 2014

La intersecția str. Zelinschi cu str. Sarmizegetusa, semafoarele au becurile arse! Vă rog sa rezolvați problema! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Zelinski 8/1

Semafor defect 1 Problema soluţionată

09:30 Mar 31, 2014

Semaforul pentru pietoni amplasat la intersectia bd. Stefan cel Mare si str. Banulescu-Bodoni este defect, sunt rupte cablurile! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Banulescu-Bodoni 41

Semafor reparat 0 Problema soluţionată

13:34 Mar 25, 2014

Astazi problema a fost solutionata. Multumim. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bucuresti intersectie cu str. M. Eminescu

Semafor rupt 2 Problema soluţionată

13:01 Mar 24, 2014

La intersectia strazilor Bucuresti si Eminescu semaforul pentru pietoni este rupt Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bucuresti colt cu M.Eminescu

Nu lucreaza semaforul 2 Problema soluţionată

01:35 Mar 21, 2014

Semaforul de la intersectia data nu lucreaza ceea ce creeaza situatii de avarii. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, sos. Hincesti intersectie str. Spicului

Semafor slab vizibil 2 Problema soluţionată

13:44 Mar 19, 2014

Pe timp de ceața sau in zilele insorite culoarea indicata de acest semafor practic nu se vede! Instalati va rog sau lampi mai puternice in... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Sihastrului 1

Semafor pietoni 2 Problema soluţionată

13:34 Mar 11, 2014

Nu arde culoarea verde a semaforului pentru pietoni, linga chioscul moldcell. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mihai Eminescu si bd. Stefan cel Mare

Semafor 4 Problema soluţionată

13:51 Feb 16, 2014

1. Citeva becuri necesita schimbare, posibil sau defectat 2. Dimineata semaforul se conecteaza prea tirziu pe la 7.00 ~ 7.05 , dar deja la 6.50... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str Independentei & bd. Traian

Butonul semafor 2 Problema soluţionată

18:44 Feb 05, 2014

Vis-a-vis de Banca Nationala, butonul la semaforul pentru pietoni nu lucreaza. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Cosmonautilor inters. bd. Grigorie Vieru

Intersectie problematica 0 Problema soluţionată

01:57 Feb 03, 2014

Buna ziua Zilnic viata pietonilor este pusa in pericol de catre soferi impertinenti, care trec la rosu in intersectia str. T. Vladimirescu... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Tudor Vladimirescu

Semafor pietoni 2 Problema soluţionată

13:37 Jan 23, 2014

Nu lucreaza culoarea verde la semaforul pentru pietoni, str. M. Eminescu intersectie bd. Stefan cel Mare. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Stefan cel Mare şi Sfînt intersctie str. M. Eminescu

semafor 2 Problema soluţionată

11:50 Jan 20, 2014

Lipseşte săgeată la semaforul de la colţul str.C.Vodă cu str.Sarmisegetusa dinspre SA Giuvaer, cîndva a fost. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Cuza Voda 1

Semafor deteriorat 1 În aşteptare

13:33 Dec 29, 2013

Butonul semaforului pentru pietoni este deteriorat. NU este posibil de traversat strada - semaforul e tottimpul pe rosu Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alexei Mateevici 4

Semafor defect 1 Problema soluţionată

13:15 Dec 26, 2013

Între perimetrul străzilor bd.Dacia cu str.Valea Crucii și pînă la bd.Dacia cu bd.Cuza Vodă adesea semaforul nu lucrează. Aș ruga soluționarea... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Dacia intersectie cu str. Valea Crucii

Semafor defect 2 Problema soluţionată

13:40 Dec 24, 2013

La semaforul de la intersectia strazilor Alba-Iulia cu Paris nu fuctioneaza culoarea verde. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alba-Iulia intersectie cu str. Paris

Semafor defect 2 Problema soluţionată

13:10 Dec 18, 2013

Semaforul de la intersectia str. Calea Iesilor si str. Milano este defect, nu arata culorile pentru pietoni, dar mai este si instalat in asa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Iesilor 8

Semafor defect 1 Problema soluţionată

01:47 Dec 11, 2013

Nu functioneaza semaforul pentru pietoni (culoarea verde) la intersectia străzilor M.Ciobatari și Stefan cel Mare 154 (de pe partea Presedintiei) Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Stefan cel Mare 154

Semafor conectat continuu 1 Problema soluţionată

01:00 Dec 05, 2013

La iesirea din oras spre Orhei, vis a vis de Metro, arde semaforul de culoarea verde incontinuu deja de vreo 7-8 ani. Chiar suntem noi asa de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Orheiului 108/1

Semafor nefunctional 0 Problema soluţionată

13:25 Nov 27, 2013

Str Albisoara colt cu Petru Rares Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Albisoara colt str. Petru Rares

161-180 of 183 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%