Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
341-360 of 398 Rapoarte

Havuz 0 Problemă actuală

21:50 Oct 15, 2014

Havuz plin de gunoi. Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 12

Urne pentru gunoi 0 În aşteptare

01:54 Oct 01, 2014

Este o mare problemă pe tot bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, lipsesc urnele, nici o urnă pe drum! Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt

Mizerie in padurice 3 Problema soluţionată

13:39 Sep 21, 2014

Locatarii casei de pe strada Aeroport 12, mun.Chisinau intervin cu rugamintea ca sa intreprindeti masuri cu paduricea de linga casa noastra... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Aeroport 12

Centrul fără urne 1 Problema soluţionată

13:40 Sep 19, 2014

La stația de troleibuze din centrul capitalei lipsesc urnele de gunoi!!! Am văzut cum lumea aruncă hirtiile și țigările lingă copaci! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Pușkin 28

Containere pline 2 Problema soluţionată

13:18 Sep 18, 2014

Azi dimineata am urmarit cum maturatorii string frunzele si le baga in containerele de gunoi. Si atunci cind le umpla, locatarii unde vor lasa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str.Sprincenoaia

Deseuri 1 Problemă actuală

13:21 Sep 12, 2014

Deseuri si un ciine zdohnit! Miroase ingrozitor ! Evacuati mizeria asta! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Independentei 14, linga magazin

Gramada de gunoi 1 Problema soluţionată

01:55 Sep 12, 2014

Mult gunoi, de multi ani, la vedere. Columna, aproape de Ciuflea (vizavi) intrarea principala a Serviciului Vamal si gradinitei din preajma. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Columna

Bariere de parcare 2 1 Problema soluţionată

01:32 Sep 08, 2014

Nu este resolvata problema, am scris deja 24 iulie despre bariere de parcare. Nu avem nici un loc deschis pentru parcarea. Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batran 11

Depozitare gunoi Daci 2 Sugestie

13:20 Sep 05, 2014

Buna ziua! Locatariii blocului locativ situat pe adresa Dacia,44 scara 2 sunt indignati de mizeria creata(in jurul containerelor de gunoi) linga... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Dacia,44, scara 2

Deblocare drum 1 Problema soluţionată

13:55 Sep 04, 2014

Bună seara. Vreau să aduc la cunoștință despre blocarea intenționată a str. Iazul, care este drum public. Din cauza blocării străzii date se... Mai Mult » « Less Information

Chişinău str. Iazului

Gunoi lasat 3 Problema soluţionată

13:33 Aug 31, 2014

In urma schimbarii izolatie tevilor de pe strada N. Dimo 23/3 lucratorii cred ca au uitat sa stringa gunoiul. In timpul lucrarilor am intrebat... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. N. Dimo 23/3

Şanţ neacoperit 4 Problema soluţionată

15:15 Aug 29, 2014

Scurgerea de apa s-a inlaturat, insa a ramas şanţul neacoperit, si o mizerie enorma, cit si multe deseuri in urma lucrarilor efectuate! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Independentei 16, scara 1

Lipseste containerul pentru hartie 0 Problemă actuală

12:35 Aug 24, 2014

Sunt 2 containere pentru plastic si pentru sticla. Cel pentru hartie lipseste. Va rog sa-l instalati. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Decebal 19

Deseuri 1 Problema soluţionată

22:11 Jul 28, 2014

Va rog intreprindeti ceva si curatiti urnele de gunoi pe str. Negresteni. Deseurile nu au fost scoase de lunea trecuta! E un dezastru complet,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Negresteni

Ghereta periculoasa 3 În aşteptare

10:29 Jul 28, 2014

La intersectie este o ghereta care de acum de 1 an nu mai e functionala. Are geamul de la vitrina spart si orice copil care trece prin apropiere... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. E. Coca 39

Statie 0 Problemă actuală

13:24 Jul 17, 2014

Statie distrusa si neingrijita de agentul economic. Mai Mult » « Less Information

Chisinu, bd.Traian 13

Deseuri in parc 0 Problemă actuală

08:45 Jul 16, 2014

In parcul din sect. Riscani, linga str. A. Sahorov, vizavi de blocul nr. 6, la coltul veceului public, la tulpina copacului - frecvent se vede... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. A. Sahorov 6 (parc)

Teren de joaca periculos 2 În aşteptare

13:25 Jul 15, 2014

Terenul de joaca ce este situat intre str. Ion Creanga 70, 72 si str Ion Neculce 61, 63 este un adevarat pericol, este inconjurat de pietre,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.I.Creanga 70, 72

Staţii 0 Problemă actuală

13:53 Jul 13, 2014

Daca acum se trece la troleibuse in masa! Primaria trebuie sa repare urgent toate statiile de asteptare care sunt distruse, in caz de ploaie... Mai Mult » « Less Information

mun.Chisinau

Deșeuri 0 Problemă actuală

12:42 Jul 08, 2014

Deșeurile nu sunt evacuate demult de la terenurile de acumulare. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str.Ioan Voda Viteazul 15

341-360 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.19 57.12%