Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
361-380 of 398 Rapoarte

Deseuri neevacuate 0 În aşteptare

18:18 Jul 07, 2014

Deseuri neevacuate! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Traian 18

Мусорные баки, мусор и автомобили перекрыли путь по тротуару 4 Problema soluţionată

13:23 Jul 03, 2014

Пересечение ул. В.Александри и В.Микле: движение пешеходов по тротуару невозможно из-за стоящих посреди тротуара мусорных баков, разбросанного... Mai Mult » « Less Information

str. V. Alecsandri colt V. Micle

Statie in stare rea 1 Problema soluţionată

22:19 Jun 19, 2014

Agentul economic care are magazin in statie, nici nu are de gind s-o amenajeze, e un dezastru peretii jerpeliti, scaun stricat etc.! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Traian 13

Curatenie 1 Problema soluţionată

13:12 Jun 19, 2014

De o luna de zile nu se face curatenie in curtea de pe strada Podul Inalt 8/1. Gunoiul este peste tot aruncat,dar plata lunara pentru ingrijirea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Podul Inalt 8/1

Deseuri 0 Problemă actuală

12:07 Jun 19, 2014

La un punct de colectare a deseurilor au fost aruncate ramasitele unui cal,corpul acestuia fiind pus in container, iar la suprafata a ramas... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Hristo Botev

Deseuri 1 Problemă actuală

07:38 Jun 19, 2014

Agentul economic Andy`s Pizza nu efectueaza curatenia acoperisului, pe el fiind sute de kg. de deseuri, iar locatarii care au ferestre deasupara... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia 30/1

Staţie distrusă 2 Problema soluţionată

13:46 Jun 15, 2014

Staţie distrusă, avariată şi fără nici un aspect! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Traian 13

Dezordine totala 1 În aşteptare

11:37 May 30, 2014

Dezordine intr-un cartier din centrul capitalei "European", uitativa dupa poze si trageti concluzii! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Vasile Lupu 43 У

Saci, posibil, cu gunoi aruncati 2 Problema soluţionată

15:25 May 29, 2014

Saci, posibil, cu gunoi aruncati sub gardul intreprinderii de pe str-la Florarii 1 - 7 partea de sus, linga asociatia de garaje, nu departe... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str-la Florarii 1

Automobile vechi parcate de ani de zile 2 În aşteptare

13:46 May 27, 2014

Pe strada Vasile Lupu 42 sunt mai multe automobile fara stapin, parcate in curte si lasate in voia soartei. Acestea au mai bine de 5 ani de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Vasile Lupu 42

Parcare si constructie ilegala, gunoi si dezordine 3 În aşteptare

13:54 May 26, 2014

Gunoiul si dezordinea distruge etica si ornamentul vizual al cartierului, constructie de garaj ilegal, un stilp care pune piedici trecerilor... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Vasile Lupu 42У

Colb si glod pe str. Muncesti 3 Problema soluţionată

13:46 May 26, 2014

In zona cuprinsa intre str. Burebista si str-la. Muncesti( si nu numai), pistele de pietoni sunt intr-o stare groaznica. Alaturi se executa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Muncesti 165

Мусор на комсомольском озере 0 Problema soluţionată

13:17 May 26, 2014

Много мусора в озере которая собралась за последнее время. Почему никто не занимается этим? Это же не так и сложно пройтись вдоль краев озера... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alexei Mateevici 103

Dezordine totala 2 În aşteptare

01:28 May 26, 2014

Dezordine totala fara sfirsit1 Un locatar colecteaza gunoi in sensul direct al cuvintului, efectueaza constructie neautorizata si repara automobile... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Vasile Lupu 42 У

Problema zinzarilor 2 Problemă actuală

13:27 May 23, 2014

Situatia agravata a stării iazului de pe sos. Muncesti, asa zis vechi Codru, plus lipsa terenurilor de joaca in aceasta zona. Mai Mult » « Less Information

Chisinau sos.Muncești 788-790

Куча веток от большого тополя 3 Problema soluţionată

22:09 May 21, 2014

После проведенных работ по сруба деревьев на ул. Зелинского 42, около двух месяцев лежат ветки! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Zelinschi 42

Iresponsabilitate 2 Problema soluţionată

13:31 May 21, 2014

Rugam frumos institutiile competente sa taie iarba, care depaseste 30 - 40 cm din fata blocului situat pe str. Independentei 7/2 scara 3, din... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Independentei 7/2, scara 3

Containere cu deseuri in loc de statie 1 În aşteptare

01:37 May 13, 2014

La intersectia str. Columna cu str. Armeneasca in locul destinat pentru oprire (este prezent indicatorul rutier corespunzator) se stocheaza... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Columna 47

Staţie avariata 2 Problema soluţionată

13:40 May 03, 2014

Iată aşa arată staţia de pe bd.Traian 2! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Traian 2

Deseuri neevacuate 2 Problema soluţionată

00:12 Apr 27, 2014

Este posibil sa vina un camion si citiva oameni sa incarce tonele de deseuri ramase in urma materialelor de constructie care au fost aruncate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Independenţei 12

361-380 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%