Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
21-40 of 398 Rapoarte

Dezastruos. Invazie de purici in subsolul blocului 0 Problemă actuală

01:02 Aug 09, 2018

Prin prezenta, Vă informăm că în subsolul blocului locativ de pe strada Socoleni nr.10 între scara 6 și 5, este imposbil să intri în subsol... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, stra Socoleni 10

IMGFL nr.11 incalca legea 0 Problemă actuală

22:40 Aug 08, 2018

IMGFL nr.11 blocheaza accesul in doua camere din subsol blocului situat pe str. Academiei 6/1 unde se afla robinetele la conductele de apa rece... Mai Mult » « Less Information

str. Academiei 6/1

Протечка крыши и тех этажа и начисление процента за транзит труб центрального отопления на 9 этаже дома, где не отапливается тех этаж 0 Problema soluţionată

13:32 Aug 01, 2018

Добрый день. Прошу вас рассмотреть мое обращение и принять срочные меры по устранению протечки крыши в доме по адресу Алба Юлия 188/2, квартира... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Alba Iulia 188/2, ap/27

Мусорные контейнеры на дороге 0 Problemă actuală

13:07 Aug 01, 2018

Возле дома по адресу ул.Трандафирилор 3/2, мусорные контейнеры стоят на дороге, а не на специально построенной площадке. Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинэу, ул.Трандафирилор 3/2

Nisip in Chisinau 0 Problemă actuală

13:39 Jul 31, 2018

Buna ziua, In diferite zone ale Chisinaului sunt aglomerari de nisip care au devenit tot mai simtibile de o luna sau doua. Va rog frumos sa... Mai Mult » « Less Information

strazile orasului, parcurile

Condiții insalubre ap. 6 0 Problemă actuală

13:23 Jul 23, 2018

Pe adresa G.Cosbuc 13, locatarii din apartamentul 6 aduna toate gunoaiele , nu fac curat. In scara e un miros insuportabil. Locatarii sunt foarte... Mai Mult » « Less Information

G. Coșbuc 13

gunoi neevacuat 0 Problemă actuală

12:18 Jul 17, 2018

Buna ziua, Strada Petru Zadnipru 3, scara 4, timp de o saptamana nu este evacuat gunoiul. Va rog frumos sa solutionati urgent problema. Mai Mult » « Less Information

str. Petru Zadnipru 3 scara 4

Amenajarea teritoriului in apropierea intrarii in Parcul Dendrologic al Universitatii Tehnice a Moldovei 0 Problemă actuală

13:26 Jul 12, 2018

In imediata apropiere a intrarii in Parcul Dendrologic al Universitatii Tehnice a Moldovei, str.Studenţilor intersecţie cu bd. Moscovei,dupa... Mai Mult » « Less Information

str. Studentilor

Cîini și pisice vagaboande 0 Problemă actuală

13:49 Jul 07, 2018

Bună ziua, În curtea bloculurilor locative Nr. 10, 12/1, 12 din strada Voluntarilor sunt peste 7 cîini și 10 pisici care pe lîngă faptul că... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, Str. Vluntarilor 10, 12, 12/1

Curg deseuri din canalizare, din nou 0 Problemă actuală

13:54 Jul 05, 2018

Buna ziua! Pe str. Costiujeni 14-15, la o distanta de 700-900 metri de la str. Grenoble, sint 2 statii de autobuz (vis-a-vis una fata de alta).... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Costiujeni 14-15

Gunoi in statie 0 Problemă actuală

01:29 Jun 20, 2018

Buna ziua, Va expediez acest mesaj cu rugamintea de a evacua mai des gunoiul menajer din cosurile de gunoi amplasate în preajma stației de... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Dacia, 58/statia de linga Metro

Gunoiste Neautorizata 0 Problemă actuală

11:34 Jun 18, 2018

Pe adresa: str. Mircea Cel Batrin 24/6 Din cauza spatiilor verzi care din aprilie anului 2017 asa si nu au strins toate crengile rupte ramase... Mai Mult » « Less Information

Chisinsu, str. Mircea Cel Batrin 24/6

Drum deteriorat, camioane de mare tare tonaj, colb 0 Problemă actuală

13:24 Jun 15, 2018

Stimati responsabili ai structurilor Primariei mun. Chisinau si a Consiliului municipal Chisinau, Respectuos rugam sa interveniti in regim... Mai Mult » « Less Information

Mesterul Manole 7/4

Мусор 0 Problemă actuală

00:31 Jun 14, 2018

Добрый день Пишу Вам с надеждой что получу ответ не только в письменном виде. Заранее извиняюсь что пишу не на молдавском языке ; я армянка... Mai Mult » « Less Information

Кишинев. Ул Сучевица 36/5 квартира 22

Rozatoare in centrul Chișinăului 0 Problemă actuală

01:57 Jun 05, 2018

Buna ziua. Mă numesc Miron Dmitrii am 28 de ani sunt locuitor al municipiului Chișinău.Vreau să vă aduc la cunoștință cu speranța că vor fi... Mai Mult » « Less Information

Chișinău bulevardul Constantin Negruzzi

Alerta sanitara 0 Problemă actuală

13:27 May 19, 2018

Pe Grenoble 163/1 din spatele casei in iarba vis-a- vis de parc sta o pisica moarta. Va rog frumos s-o evacuati. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Grenoble

DESEURI ARUNCATE IN CURTEA BLOCULUI 0 Problemă actuală

13:54 May 03, 2018

Vă rog să ma ajutați îi rezolvarea problemelor expuse mai jos: 1.Locataorul ap.11 din str.Donici 8 depoziteaza deseurile în subsolul comun al... Mai Mult » « Less Information

CHISINAU A. DONICI 8

Lipsa veceuri in parcul Valea Morilor 0 Problemă actuală

13:04 Apr 29, 2018

Aatazi am fost in parcul Valea Morilor cu 2 copii. La un moment dat am vrut la veceu, sa ma iertati dar este ceva natural. Am imblat tot parcul... Mai Mult » « Less Information

Valea morilor

Gunoaie necolectate 0 Problemă actuală

01:13 Apr 25, 2018

Înaintea sărbătorilor de Paști sau făcut curățenie în parcul din preajma și locurile adiacente, pina în prezent stau Murmoae de gunoi. Va rog... Mai Mult » « Less Information

Pietrarilor 14/4

21-40 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.13 57.12%