Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
381-398 of 398 Rapoarte

Lipsa unei urne de gunoi la macar 20 de metri 0 Problemă actuală

01:47 Apr 11, 2014

In preajma tablei de sah din squarul Catedralei Nasterii Domnului lipseste macar o urma de gunoi. In unele zile la amiaza se pot stringe si... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Parcul Catedralei

Gramezi cu gunoi 0 Problemă actuală

10:16 Apr 08, 2014

Perimetrul strazii Muncesti, de la "Arca Moldovei" pina la intersectia strazii Muncesti cu bd. Dacia este nesalubrizat, sunt foarte multe gramezi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Muncesti

Lipsa coșurilor de gunoi 1 Problemă actuală

13:32 Apr 05, 2014

La stațiile de troleibuz de lângă Complexul Memorial Eternitate și stația de lângă căminul studențesc, nu sunt coșuri de gunoi deja de 2 ani! Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. P. Halippa 6

Deseuri in curte 4 Problemă actuală

13:17 Mar 21, 2014

Locul de colectare a deşeurilor e în mare dezastru! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Independentei 14/2

Reamplasarea tomberoanelor de gunoi 0 Problemă actuală

13:52 Mar 17, 2014

Din luna iulie 2013 incercam sa solutionam o problema strigenta pentru toti elevii, profesorii si parintii de la Liceul teoretic ”Academia copiilor”,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Albisoara 16/3

Mizerie in ograda 1 Problemă actuală

13:12 Mar 17, 2014

In ograda noastra e o mizerie de nedescris, probabil ca si in multe alte ograzi din capitala, din cauza deseurilor nematurate! Problema este... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.P.Zadnipru 19

Мусор по всему двору 2 Problemă actuală

11:55 Mar 14, 2014

Регулярно мусор разлетается из переполненного мусорного контейнера и мусорной камеры по всему двору. Во многих дворах на Албишоара установлены... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Albisoara 78/1

Iresponsabilitatea autoritatilor locale 0 Problemă actuală

13:36 Mar 09, 2014

La data de 22-12-2013 ora 13-53 am expediat un raport cu privire la evacuarea deseurilor din priajma blocului locativ str.M. cel Batrin 28/1,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. M.cel Batrin 28/1

Невозможно подойти к мусорным контейнерам 2 În aşteptare

13:39 Mar 01, 2014

По адресу Дечебал 82(возле 5-го подъезда) не возможно подойти к мусорным контейнерам в сырую погоду, так как там грязь по щиколотку. Недавно... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Decebal 82

Dezordine 0 Problemă actuală

13:02 Feb 25, 2014

Statiile terminus pentru rutele 121,115, 124 se afla in mare dezordine. La capatul strazii Alba Iulia maturatorii nu prea ajung. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alba Iulia

Жалоба 0 Problemă actuală

11:34 Feb 23, 2014

По улице Дм.Рышкану 11/А ,ЖСК-3 расположены гаражи. Владельцы гаражей почистили крыши а листья сбросили на землю, которые не убраны до сих пор... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dumitru Riscanu 11A

Deszapazire 1 Problema soluţionată

13:46 Feb 11, 2014

Va rugam deszapezirea si curatarea drumului din curtea casei aflata pe str. Iazului 2/1. Este imposibila trecerea din cauza apei care s-a adunat... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Iazului 2/1

Dezzapazire 0 Problema soluţionată

13:13 Feb 09, 2014

Va rugam dezzapezirea trotuarelor de pe podurile situate pe bd. Dacia din preajma centrului comercial ''Malldova''. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bulevardul Dacia

Statie transport public 2 În aşteptare

13:13 Feb 08, 2014

Statie transport public devastata/vandalizata/nereparata Statia "Parcul la izvor", Sculeanca, Chisinau. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Statia transport "Parcul la izvor"

Drum inzapezit 1 Problema soluţionată

11:01 Feb 07, 2014

In perimetrul strazilor Danubius 49-59 și Sarmisegetuza 37-87 nu este curatata zapada de pe strazi. Astfel accesul cu automobilele este ingreunat.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Danubius 59

уборка снега 1 Problema soluţionată

01:50 Feb 06, 2014

здравствуйте. прошу расчистить "кашу" из снега, которая образовалась во дворе дома по адресу Московский пр-т 9. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bd. Moscova 9

Stația de autobuse in stare rea 1 În aşteptare

01:30 Feb 06, 2014

Acoperișul stației de autobuse de pe str. Pușkin, puțin mai jos de str. Cosmonauților este deteriorat. În cazul unei ploi nu ai unde sa te adăpostesti!... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Puskin 50

Curatarea drumului 1 Problema soluţionată

10:28 Feb 05, 2014

Buna ziua! Deoarece sint invalid de gr.1, in scaun cu rotile, ma confund cu problema ca, din cauza ca drumul nu este curatat de zapada, n-am... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Moscova 13, ap105

381-398 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.13 57.12%