Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
41-60 of 398 Rapoarte

Zgomot la colectarea deseurilor Magazin NR. 1 0 Problemă actuală

01:33 Apr 18, 2018

Buna ziua, Va rog sa intreprindeti masuri cu privire la colectarea deseurilor de la magazinul nr. 1, sector Ciocana adresa M. cel B. 24/6. Problema... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 24/6

Apel către: serviciilor de salubrizare din municipiul Chişinău 0 Problemă actuală

01:29 Apr 18, 2018

Vă rog să ma ajutați în rezolvarea problemelor expuse mai jos: 1.Locataorul ap.11 din str.Donici 8, Nastas Anton depoziteaza deseurile în subsolul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau , Str.Donici 8 ap.16

Comert ilicit cu nenumaroase incalcari lasate fara amenda. 0 Problemă actuală

13:14 Apr 14, 2018

Buna ziua, Fiecare zi pe teritoriul parcului Valea Morilor, in fata blocului de pe str.G.Alexandrescu 17, pe barj (damba) se deplaseaza o taraba... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.G.Alexandrescu 17 (Valea Morilor)

Salubrizare Botanica 0 Problemă actuală

13:40 Apr 12, 2018

Buna ziua! Va rog, sa intreprindeti masuri pt. salubrizarea raionului Botanica. Mai ales, bd.Dacia (nr.38, nr.49) si str.Trandafirilor, valea... Mai Mult » « Less Information

Bd.Dacia, str.Trandafirilor, valea Trandafirilor

Dezastrul din Buiucani 0 Problemă actuală

13:39 Apr 10, 2018

Hristos a înviat. Locuind în sect.Buiucani, am crezut că ve-ți fi auzită și de pretorul dn.Nimerenco care este nemijlocit responsabil de sect.Buiucani,... Mai Mult » « Less Information

Alba-Iulia 196/4

Mizerie la Botanica! 0 Problemă actuală

01:56 Apr 03, 2018

Buna ziua! De ce in sectorul Botanica nu se face curatenie? Bd.Dacia (cind vii din aeropor; langa Mc`Donalds) se pare ca a fost uitat de serviciile... Mai Mult » « Less Information

Bd.Dacia

Curatenia 0 Problema soluţionată

13:32 Apr 01, 2018

Buna ziua! De ce la Botanica nu se face curatenie de primavara? Bd.Dacia,Traian, Cuza-voda, Trandafirilor, Hristo-Botev cele mai murdare strazi... Mai Mult » « Less Information

Bd.Dacia; Traian, Cuza Voda, Hristo-Botev!!

reparatia drumurilor 0 Problemă actuală

13:41 Mar 30, 2018

Bună ziua Stimată administraţie municipală, Mă numesc Elena Certan, locuiesc pe str. Haltei 21/2 sector Centru al Capitalei. În vara-toamna... Mai Mult » « Less Information

str. Haltei 21/1

Botanica Dacia 0 Problemă actuală

13:10 Mar 30, 2018

În curtea bd. Dacia 37 sunt gropi, asfalt distrus. O asemenea situație este începînd cu Oficiul Stare civilă, pînă la barul FISHKA. Totodată,... Mai Mult » « Less Information

bd. Dacia, 37

Стихийная свалка позади дома! 0 Problemă actuală

08:20 Mar 30, 2018

Доброго времени суток вам! У нас организовывается по новой всё снова и снова после периодических уборок СТИХИЙНАЯ СВАЛКА МУСОРА, которая при... Mai Mult » « Less Information

Бутукулуй, 14

Evacuarea crengilor si gunoiului 0 Problemă actuală

13:26 Mar 27, 2018

Buna ziua, Va scriu din partea locuitorilor de pe str. Studentilor 7/3. Vreau sa Va informez ca in spatele casei nu s-au strans crengile inca... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Studentilor 7/3

PROIECT DE CONSTRUCȚIE CATASTROFAL 0 Problemă actuală

12:52 Mar 23, 2018

DOAMNA PRIMAR, SOLICITAM SA INTERVENITI IN NEADMITEREA EDIFICARII SUB PATRONATUL MINISTRULUI DE INTERNE JIZDAN A BLOCURILOR DE LOCUIT PE STR.... Mai Mult » « Less Information

CHISINAU

Gunoiste 0 Problemă actuală

13:20 Mar 12, 2018

Ma numesc Munteanu Mariana. Locuiesc pe strada Grenoble. Deja nu mai stiu de cate ori aduc la cunostinta D-stra despre starea insalubra de... Mai Mult » « Less Information

Str Grenoble 161

Parcare pe terenul de joaca a copiilor 0 Problemă actuală

13:19 Mar 12, 2018

Noi locatarii pe str.Vadul-lui-Voda 62/2,De nenumarate ori ni-am adresat si politie rutiera si locatarilor privitor la neadmiterea parcarii... Mai Mult » « Less Information

str.Vadul-lui-Voda, 62/2

Indiferenta 0 Sugestie

13:21 Mar 11, 2018

Buna seara problema noasatra este ca in sectoru nostru de pe str.Cuza voda 41/2 crengile si mormanele de gunoi in anul trecut in aprilie nu... Mai Mult » « Less Information

Cuza voda41/2

Mizerie Padurea Ciocana 0 Sugestie

13:30 Mar 06, 2018

Padurea ( str Sadoveanu) este unicul loc verde unde e posibil de plimbat cu copiii, de facut sport si organizat picnicuri. Zilnic prin padure... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str, Mihail Sadoveanu

Focar infecții 0 Problemă actuală

13:03 Mar 03, 2018

Strada. Sergiu Rădăuțanu 2. Un chioșc părăsit s-a transformat în coșul de gunoi al locatarilor din blocurile alăturate. Este la 2 m de la gardul... Mai Mult » « Less Information

Strada. S. Rădăuțanu 2

уничтожают мусорную площадку 0 Problemă actuală

19:59 Feb 24, 2018

24.02.2018 с площадки для мусора по ул. Лев Толстой,40 строительная фирма «Euro Etalon» SRL, ведущая строительство жилого дома по этому адресу,... Mai Mult » « Less Information

ул. Лев Толстой,40

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu-str. Codrilor 10 0 Problemă actuală

13:39 Feb 12, 2018

E un dezastru tottal pe strata T.Vladimirescu din or.Durlesti.De la cer de la uzina Chisimica spre Dumbrava,lipsa trotuar,drum ingust si foarte... Mai Mult » « Less Information

DURLESTI

41-60 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%