Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
61-80 of 398 Rapoarte

Gunoiște demolată de apă 0 Problemă actuală

13:42 Feb 09, 2018

Bună ziua. Vă informez că platforma de gunoi de pe str. Lomonosov 47 de la Telecentru, este într-o stare deplorabilă. Anexez fotografii.... Mai Mult » « Less Information

str. Mihail Lomonosov 47

Nu se evacueaza gunioiul la timp!!! 0 Problemă actuală

10:31 Feb 07, 2018

Va aduc la cunostinta ca pina acum, tomberonul nu a fost reparat si nu are roti. Tot gunoiul se aduna si se blocheaza deja in canalul de evacuare... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Iazului 2/1, scara a 3-a

Solutii 0 Sugestie

13:27 Feb 05, 2018

Ma numesc Munteanu Mariana, locuiesc pe str Grenoble, una dintre cele mai mizerabile strazi din oras. Iarasi ma adresez cu solutii de salubrizarea... Mai Mult » « Less Information

Str Grenoble

Nu s-a colectat gunoiul de 2 saptamini. 0 Problemă actuală

11:33 Feb 01, 2018

Nu s-a colectat gunoiul de 2 saptamini iar cinii vagabonzi rastoarna tomberoanele de gunoi. Mai Mult » « Less Information

Bubuieci str. Fierarilor

Nu se evacueaza gunioiul la timp!!! 0 Problemă actuală

10:43 Jan 30, 2018

La tomberonul pentru gunoi nu functioneaza rotile, din aceasta cauza el nu poate fi deplasat in camera pentru gunoi. Prin urmare, gunoiul se... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Iazului 2/1, scara a 3-a

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu- Codrilor 10 0 Problemă actuală

01:20 Jan 18, 2018

Copaci cu crengi rupte din aprilie 2017,crengile spre drum .Pe acesta strada circula foarte multe masini,masini de tonaj mare.Aceste crengi... Mai Mult » « Less Information

Durlesti,Str.Tudor Vladimirescu-Codrilor 10

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu 0 Problemă actuală

13:33 Jan 15, 2018

Buna ziua! Nu cred ca este undeva prin oras un dezanstru mai mare ca in Durslesti,str.Tudor Vladimirescu(de la cerc Linella pina spre strada... Mai Mult » « Less Information

or.Durlesti

Va rog luati masuri 0 Problemă actuală

13:00 Jan 15, 2018

Aceasta portiune si in general str.Tudor Vladimirescu -Codrilor 10 1)Drumuri rele,gropi 2)Cii vagabonzi undeva peste 10 ciini(Codrilor 10,aceasta... Mai Mult » « Less Information

Durlesti,Str.Tudor Vladimirescu-Codrilor 10

Reamenajarea Scuarului Mircea cel Batrin 29/1,29/2.29/3.31/5.31/1.31/2.31/3.31/4 0 Problemă actuală

13:47 Jan 05, 2018

Buna ziua Doamna Silvia Radu va rugam din numele locatarilor care locuiesc in preajama scuaruluiMircea cel batrin 29/1,29/2,29/3,31/1,31/2,31/3,31/4,31/5... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 29/1,29/2,29/3,31/1.31/2,31/3 etc

Reamenajarea Scuarului Mircea cel Batrin 29/1,29/2.29/3.31/5.31/1.31/2.31/3.31/4 0 Problemă actuală

13:47 Jan 05, 2018

Buna ziua Doamna Silvia Radu va rugam din numele locatarilor care locuiesc in preajama scuarului bd Mircea cel batrin 29/1,29/2,29/3,31/1,31/2,31/3,31/4,31/5... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 29/1,29/2,29/3,31/1.31/2,31/3 etc

Lipsa parcari,noroi pe drumurile orasului 0 Sugestie

13:40 Jan 03, 2018

Scriu din partea mai multor locatari din sectorul Centru al Chisinaului,mai exact str.Lech Kaczynski 10/1,/2,/3,/4.Trotuarele din preajma caselor... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str.Lech Kaczynski 10/3,ap.70

salubrizarrea municipiului 0 Problemă actuală

13:15 Dec 27, 2017

In fața blocului de pe strada Aldea-Teodorovici 15/2 se afla pentru o perioada de 2 luni o gramada de frunze, ROG SA FIE EVACUATE Mai Mult » « Less Information

Aldea-Teodorovici 15/2

salubrizarrea municipiului 0 Problemă actuală

13:15 Dec 27, 2017

In fața blocului de pe strada Aldea-Teodorovici 15/2 se afla pentru o perioada de 2 luni o gramada de frunze, ROG SA FIE EVACUATE Mai Mult » « Less Information

Aldea-Teodorovici 15/2

Subterana de la Spitalul nr.1 in stare dezastruoasa 0 În aşteptare

13:36 Dec 26, 2017

Trecerea subterana de pe Viaduct, de la spitalul nr.1, este intr-o stare impracticabila. Ziua, daca nu esti atent, te poti impiedica si cadea,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Arborilor 21

Strada "Calea Ghidighiciului" s-a pomenit in noroi (Grad avansat) 0 Problemă actuală

12:44 Dec 15, 2017

Strada "Calea Ghidighiciului" se afla intr-o stare dezastruoasa (plina de noroi). Problema este cauzata de catre unitatile de trasport care... Mai Mult » « Less Information

Calea Ghidighiciului

Masa vegetală (copaci & crengi) necolectată 0 Problemă actuală

23:42 Dec 12, 2017

Buna ziua! Mulțumim pentru aceasta posibilitate de a raporta problemele. Sper sa ajungă mesajul la persoanele responsabile si sa se acționeze... Mai Mult » « Less Information

Str. Arheolog Ion Casian Suruceanu

Condiții dt locuit 0 Problemă actuală

13:25 Dec 11, 2017

Strada Codreanu /Buiucani/. Locuitorii trăiesc ca în evul mediu, fără drum, fără gaz, fără iluminare, fără canalizare. Apa din fîntîni este... Mai Mult » « Less Information

strada Codreanu

Mizerie 0 Problemă actuală

11:54 Dec 04, 2017

Sint Munteanu Mariana, locuiesc pe str Grenoble 161. Toata strada cat vezi cu ochii e numai mini-gunoisti. E o rusine sa locuiesti pe asa o... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Grenoble 161 /1

înlăturarea vegetației și a crengilor uscate 0 Problemă actuală

13:30 Nov 27, 2017

1. Prin prezentul raport, solicit respectuos duspunerea înlăturării frunzelor uscate dintre blocul amplasat la adresa Doina și Ion Aldea-Teodorovici... Mai Mult » « Less Information

Doina și Ion Aldea-Teodorovici

Nu este evacuat gunoiul 0 Problemă actuală

12:09 Nov 27, 2017

Tomberonul de gunoi nu are roti si nu poate fi deplasat in interiorul camerei de gunoi. Prin urmare, tot gunoiul care este aruncat prin tubul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Iazului 2/1, scara 3

61-80 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%