Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
81-100 of 398 Rapoarte

Cum lucreaza Regia Autosalubritate 0 Problemă actuală

13:32 Nov 21, 2017

Buna ziua , in acest raport veti gasi o poza in care este foarte bine aratat cum Regia Autosalubritate dupa ce vine sa ridice tomberoanele... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Mircea cel Batran 58 intersectie cu Nicolae Sulac

salubrizare 0 Sugestie

13:21 Nov 17, 2017

Sectorul Buiucani. Starda centrală Ion Creangă, în perimetrul străzilor S.Neaga şi Belinschi,( numere pare a caselor )foarte prost se efectuiează... Mai Mult » « Less Information

Chişinhău str. Ion Creangă

Solicitare 0 Problemă actuală

12:58 Nov 16, 2017

Buna ziua! Locatarii sc.6 din bd.Moscova 20 solicită implicarea DSTRĂ in solutionarea următoarei probleme. In sc.6 din blocul menționat nu... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Moscova 20

Gunoi si crengi 0 Problemă actuală

13:34 Nov 15, 2017

S-a adunat gunoi si crengile cazute inca dupa ninsoarea din aprilie!!! Mai Mult » « Less Information

Dacia 49/8

Salubrizare 0 Problemă actuală

00:18 Oct 25, 2017

Doresc sa raportez urmatoarea problema. Pe strada Garii (indicata pe harta alaturata) pana saptamina precednta era amplasata si amenajata deja... Mai Mult » « Less Information

strada Garii

Spatiul de colectarea a deseurilor din str. Miron Costin 19/3 0 Problemă actuală

13:19 Oct 05, 2017

In fiecare zi dupa evacuarea deseurilor de catre autospeciala serviciului Autosalubritate, la solul zonei de colectarea deseurilor ramine lichidul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miron Costin 19/3

Tombiron de gunoi. 0 Problemă actuală

01:58 Sep 29, 2017

Sunt locatar de pe str.Mircea cel Batrin 7/2.Unde a fost schimbat tonbironul de gunoi.Cam la asha bloc ar trebui sa spremim un tombiron cu roti,dar... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 7/2

Gunoi si mizerie! 0 Problemă actuală

13:05 Jul 17, 2017

Buna ziua! Stimate autoritati locale, va aduc la cunostinta ca in urma proiectului de reabilitare si modernizare a locurilor destinate pentru... Mai Mult » « Less Information

Str. Andrei Doga 43/1

Drumuri, amenajarea curtilo 0 Problemă actuală

12:37 Jul 12, 2017

Ma numesc Elena Certan, locuiesc in blocul 21/2 din strada Haltei, sector Centru. Stimata Administratie Municipala, in zona unde locuiesc sunt... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Haltei 21/1

Este nevoie de dezinsectie 0 Problemă actuală

11:38 Jul 11, 2017

Rugam sa fie efectuata dezinsectia si deratizarea in subsolul casei Alba-Iulia 122. Invazie de purici - se ridica si pe peretii din apartamente... Mai Mult » « Less Information

str.Alba-Iulia 122

Amenajare simbolică a terenului 0 Problemă actuală

13:02 Jul 05, 2017

În spatele conacului în ruiene (abandonat) este o poiană mare. Din motive necunoscute este plină cu movile mari de pămînt. Locatarii din zonă... Mai Mult » « Less Information

Parcul ”Valea Trandafirilor” în spatele conacului părăsit de lîngă fostrul Centrui pentru tineret ”Iu.Gagarin”

Langa Hidrometeo 0 Problemă actuală

13:09 Jun 24, 2017

Pe strada Grenoble intre cladirea Hidrometeo si statia Terminus a troleibuzului 8 sint insule de gunoi pe ambele parti a strazii amestecate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau

Cruce nedemontata in fata Circului 0 Problemă actuală

01:20 Jun 22, 2017

Pina la moment in fata Circului din Chisinau, chiar la oprirea de trolebuze sta inca o cruce. Nu este demontata la moment Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Circul

Gunoi si crengi uscate 0 Problemă actuală

01:30 Jun 19, 2017

Dupa ninsoarea din aprilie, mai multi copaci de pe str. Haltei au avut de suferit, fiind rupte crengi de dimensiuni mari, astfel, locatarii... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Haltei 9a

Sobolani 0 Problemă actuală

13:56 Jun 12, 2017

In curtea blocului din mun. Chișinău, str. Lapusnei, 20/1 lingă stadion au fost depozitate crengile ce au fost rupte urmare ninosorilor din... Mai Mult » « Less Information

Str. Lapusnei, 20/1

Crengi defrișate neevacuate. 0 Problemă actuală

13:47 Jun 12, 2017

Bună ziua, în urma curățirii copacilor de crengile deteriorate, acestea au fost lăsate în ogradă, creîn probleme locatarilor din zonă ( pericol... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Voluntarilor, 10

Cosuri de gunoi instalate neautorizat 0 Problemă actuală

13:43 Jun 12, 2017

Cosurile de gunoi sint instalate in ograda casei Alecu Russo 18/1 pe terenul de joaca al copiilor, copii nu au unde sa se joace plus nu este... Mai Mult » « Less Information

Alecu Russo 18/1

Мусор на детской площадке 0 Problemă actuală

13:49 Jun 09, 2017

Вторую неделю у нас на детской площадке никто не убирает мусор. В жэке говорят дворник уволился. И уже две недели дети играют в грязи. Вопрос... Mai Mult » « Less Information

Chisinau Ion Neculcea 63

Crengele 0 Problemă actuală

13:22 Jun 07, 2017

La adresa Chisinau Ginta Latina 1/2 stau crengile in drum , de cind sau rupt nimeni nu le stringe, cind va fi efectuta evacurea crengilor? Mai Mult » « Less Information

Chisinau Str. Ginta Latina 1/2

Depozitarea deseurilor fara achitarea serviciilor 0 Problemă actuală

01:20 Jun 06, 2017

Pe str.Vadul lui Voda, 60; 60/1;62;62/2;62/3 este loc pentru depozitarea deseurilor autorizat Linga punctul termic, si locatarii achita serviciile,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Vadul-lui-Voda, 62/4

81-100 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%