Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
101-120 of 398 Rapoarte

Поваленные ветки деревьев 0 Problemă actuală

23:43 Jun 05, 2017

Не убраны поломанные ветви деревьев между домами по адресу бул. Дачия 3/2 и Зелинского 35. Лежат горы веток. Никто даже не пытался их убирать... Mai Mult » « Less Information

Кишинев бул. Дачия 3/2

Nu sa evacuat gunoiul timp de 2 zile 0 Problemă actuală

11:31 Jun 03, 2017

Nu sa evacuat gunoiul timp de 2 zile Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Pandurilor 62

PERICOL DE INVADARE A PURICILOR 0 Problemă actuală

13:19 Jun 01, 2017

În blocul locativ din mun. Chisinau, str. Independenţei 7/2 în subsoale, în scările de la etajele 1 chiar şi în faţa casei sunt purici, care... Mai Mult » « Less Information

Chi;in[u, str. Independenţei 7/2

Pericol de infecţii şi epidemii 0 Problemă actuală

13:02 May 29, 2017

Prin prezenta, locatarii casei nr.42 din bd. Cuza-Vodă mun. Chişinău, ajungînd în pragul disperării privind situaţia creată în casa dată, vă... Mai Mult » « Less Information

Cuza Vodă 42, ap.17

Pericol de infecţii şi epidemii 0 Problemă actuală

13:02 May 29, 2017

Prin prezenta, locatarii casei nr.42 din bd. Cuza-Vodă mun. Chişinău, ajungînd în pragul disperării privind situaţia creată în casa dată, vă... Mai Mult » « Less Information

Cuza Vodă 42, ap.17

Pericol sporit de INFECŢII şi EPIDEMII 1 Problemă actuală

01:59 May 26, 2017

S E S I Z A R E Prin prezenta, locatarii casei nr.42 din bd. Cuza-Vodă mun. Chişinău, ajungînd în pragul disperării privind situaţia creată... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, b-d Cuza-Vodă, 42 scara 1, ap.17.

Pericol sporit de INFECŢII şi EPIDEMII 0 Problemă actuală

01:59 May 26, 2017

S E S I Z A R E Prin prezenta, locatarii casei nr.42 din bd. Cuza-Vodă mun. Chişinău, ajungînd în pragul disperării privind situaţia creată... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, b-d Cuza-Vodă, 42 scara 1, ap.17.

С апреля куча поломанных деревьев! 0 Problemă actuală

13:17 May 24, 2017

С апреля куча поломанных деревьев,не обрезанных, не убранных по улице Гренобля между домами 159/6 и 159/5 Mai Mult » « Less Information

Гренобля 159/5 , 159/6

Garaje instalate abuziv şi construcţii neautorizate 0 Problemă actuală

10:29 May 05, 2017

Garaje instalate abuziv şi construcţii neautorizate În curtea caselor din str. Dimo colţ cu str. Academician Andrei Saharov, mun. Chişinău,... Mai Mult » « Less Information

str. Academician Andrei Saharov, 1

Garaje instalate abuziv şi construcţii neautorizate 0 Problemă actuală

10:29 May 05, 2017

Garaje instalate abuziv şi construcţii neautorizate În curtea caselor din str. Dimo colţ cu str. Academician Andrei Saharov, mun. Chişinău,... Mai Mult » « Less Information

Dimo 10

Evacuarea crengilor 0 Problemă actuală

11:18 May 04, 2017

Buna ziua! Spuneţi, vă rog, cine trebuie să evacueze crengile din faţa blocului locativ? Au trecut 2 săptămîni, iar pe strada trandafirilor... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Trandafirilor, 29/3

Evacuarea crengilor dupa calamitate naturala 0 Problemă actuală

11:12 May 04, 2017

Buna ziua! Spuneţi, vă rog, cine trebuie să evacueze crengile din faţa blocului locativ? Au trcut 2 săptămîni, iar pe strada trandafirilor... Mai Mult » « Less Information

Trandafirilor 29/3

Evacuarea crengilor dupa calamitate naturala 0 Problemă actuală

11:12 May 04, 2017

Buna ziua! Spuneţi, vă rog, cine trebuie să evacueze crengile din faţa blocului locativ? Au trcut 2 săptămîni, iar pe strada trandafirilor... Mai Mult » « Less Information

Trandafirilor 29/3

Rog sa se evacueze gunoiul 0 Problema soluţionată

10:19 Apr 27, 2017

Reesind din răspuns la petiţia cu nr. E-2748/17 din 11.04.2017, crengele si gunoaiele au fost evacuate. Va informez ca nu s-a intreprins nimic... Mai Mult » « Less Information

curtea blocului de pe str. Pietrarilor 8/1

Huliganism 0 Problemă actuală

13:51 Apr 20, 2017

In curtea blocului de locuit nr.17 de pe strada G.Alexandrescu pe banci dupa masa, si seara se bea alcool si se fumeaza substante norcotice... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 17

Comert ilegal cu preturi extra majorate 0 Problemă actuală

13:53 Apr 18, 2017

La intrare in parcul Valea Morilor au fost instalate citeva gherete ilegale de comert. Ce nu ofera bon de plata si nu au autorizatie de comert... Mai Mult » « Less Information

Intrarea in parcul Valea Morilor din strada Ghioceilor si str.G.Alexandrescu

Parcare ce nu destribuie nota de plata 0 Problemă actuală

13:48 Apr 18, 2017

La intrarea in Valea Morilor, linga parcul Aventura este o parcare ce nu destribuie nota de plata pentru abonament lunar de 250 lei. Rugam... Mai Mult » « Less Information

str.Ghioceilor, intrarea in parc Valea Morilor.

Semn de circulatie deteorat si spatiu verde pe care intra vehicule. 0 Problemă actuală

13:37 Apr 18, 2017

In zona afisata peharta este un semn de circulatie ce indica restrictia de catre vehicule de a se transporta prin ograzile adiacente. Acest... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 15

Panou masiv de publicitate nr.2 2 Problema soluţionată

13:33 Apr 18, 2017

Buna ziua, Pe straga G.Alexandrescu 13 si intersectie fost instalat pe stilp de iluminare panou masiv de publicitate (chirie apartamente) instalat... Mai Mult » « Less Information

G.Alexandrescu 13

Panou de publicitate instalat ilegal 1 Problema soluţionată

13:26 Apr 18, 2017

Buna ziua, Pe straga G.Alexandrescu 17 si intersectie cu 15 a fost instalat pe stilp de iluminare panou masiv de publicitate (chirie apartamente)... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 17 si intersectia cu casa 15.

101-120 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.22 57.12%