Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1241-1256 of 1256 Rapoarte

nemultumire 0 Problema soluţionată

20:35 Sep 26, 2011

in ograda dintre INDEPENDENTEI 14/1 SI 14/2nu avem nici un locusor pentru copii,dupa cum se stie in aceste camine cresc o multime de copilasi.va... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Independentei14/2, 14/1

Categorii

Altele

Ingradirea liberei circulatii... 0 Problema soluţionată

20:29 Sep 26, 2011

In mun. Chisinau, sec. Centru, pe strada Valentin Gutu nr. 1(mai jos de Spitalul Clinic Republican) exista o bariera asemeni celei de pe str.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Valentin Gutu 1

Plîngere 0 Problema soluţionată

18:10 Sep 26, 2011

De ce nu se salubrizează trotuarul, spațiile verzi din centrul Botanicii, adică perimetrul străzilor , care s-au indicat. Fostul havuz din... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia intersecție Decebal(31)pînă la bd. C. Vodă(Oficiu Stare Civilă)

Categorii

Altele

Încălcarea drepturilor 0 Problema soluţionată

17:17 Sep 26, 2011

Primarului General al municipiului Chişinău Dlui Dorin Chirtoacă... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, str.Dacia intersecţie str. Valea crucii,

Categorii

Altele

lipsa podului 1 Problema soluţionată

16:28 Sep 26, 2011

Peste riul Durlesi exista un singur pod linga Moldexpo, si este foarte periculos de trecut pe el. Batrinii si parintii cu copii mici trebuie... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ghioceilor, linga intrarea in Moldexpo

Categorii

Altele

Sârma ghimpata pentru copii. 0 Problema soluţionată

13:14 Sep 26, 2011

Pe strada Sarmizegetusa 18/3, in curte unde se joaca copiii au fost instalate țevi de metal și între ele trasa sărma ghimpata Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Sarmizegetusa 18/3

Categorii

Altele

Constructii neautorizate 3 Problema soluţionată

11:42 Aug 26, 2011

In ograda casei se construiesc de unii locatori spatii neautorizate pentru parcarea masinilor personale. Spatiul fiind luat din spatiul terenului... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alba-Iulia, 122

Categorii

Altele

Absenta WC-lui public! 1 Problema soluţionată

15:11 Aug 15, 2011

In parcul central lispeste viceul public! Daca anterior era intr-o cladire neingrijita - acum el lipseste complet! Mai Mult » « Less Information

Parcul Central. Chisinau

Categorii

Altele

Atetntie,Scoala!!! Fara semafor. 1 Problema soluţionată

12:26 Aug 15, 2011

str. Serghei Lazo in intersectie cu str A. Corobceanu nu este semafor dar acolo este o scoala si copiilor le e greu sa traverseze chiar si... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. A. Corobceanu x str. Serghei Lazo

Categorii

Altele

fenosa îşi lase gropi 0 Problema soluţionată

17:23 Aug 09, 2011

în ograda casei nr. 19/1 de pe bd. Cuza Vodă, mun. Chişinău, după lucrări de reparaţie a cablului electric, a fost lăsată neastupată o groapă... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, str. Cuza Voda

Categorii

Altele

Teren de joaca copii 2 Problema soluţionată

17:14 Aug 08, 2011

Pe terenul de joaca pentru copii din parcul Memoria ostasilor cazuti in Afganistan din sectorul Riscani un echipament de joaca este defect.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miron Costin

Inacceptabil 0 Problema soluţionată

13:12 Aug 05, 2011

In sectorul Buiucani pe strada Zavoiului are loc un adevarat cosmar.Copiilor li s-a luat o parte din terenul de joaca si acum pe acel teritoriu... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Zavoiului

Categorii

Altele

Drum plin de colb 0 Problema soluţionată

17:34 Aug 04, 2011

In jurul lacului este un drum pe care locuitorii il utlizeaza in fiecare zi. Zilnic zeci si sute de copii, părinţi înghit colb de la drumul... Mai Mult » « Less Information

mun. Chişinău

Inscriptii indecente 0 Problema soluţionată

15:42 Aug 02, 2011

Pe gardul unui santier, unde se contruieste un bloc locativ, sunt inscriptionate cu rosu cuvinte indecente! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.M. Sadoveanu, vizavi de blocul locativ nr.28

Categorii

Altele

Mizerie subterana 0 Problema soluţionată

14:34 Jul 28, 2011

Scari deteriorate, putoare strasnica de urina...si agentii acestia de publicitate ce impart fituici foarte tare deranjeaza lumea. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd Moscova intersectie str Alecu Russo

Categorii

Altele

Ciocana - constructii in zone publice verzi 0 În aşteptare

10:39 Jul 28, 2011

Ciocana - constructii in zone publice verzi - 3 case pe pamint si un teren privat oferit contra-plata pentru joaca copiilor - chiar in padurea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mihail Sadoveanu

1241-1256 of 1256 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.04 57.12%