Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
2261-2269 of 2269 Rapoarte

Categorii

Drumuri

Semafor si trecere de pietoni 0 Problema soluţionată

13:46 Feb 04, 2011

Deseori in aceasta intersectie se formeaza cozi de masini si ambuteiaje, ceea ce face si mai dificil circulatia pe aceasta portiune. Nu exista... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. A. Russo intersectie cu M. Sadoveau

Categorii

Drumuri

Gropi , Denivelări . 0 Problema soluţionată

06:37 Feb 04, 2011

Cam toate elementele care îţi pot face viaţa amară ţie şi maşinii tale . Şoseaua Hînceşti Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Şoseaua Hînceşti

Categorii

Drumuri

semafor in centru 1 Problema soluţionată

09:57 Feb 03, 2011

La intersectia str M.Kogalniceanu cu N Iorga aproape zilnic au loc accidente, anul trecut o doamna care lucra la o organizatie din apropiere... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. M Kogalniceanu x str. N Iorga

Categorii

Drumuri

Trebuie un semafor la Gara de Nord !!! 2 Problema soluţionată

22:50 Feb 02, 2011

Când te duci la Gara de Nord cu microbuzul 169 trebuie sa te rogi mult la D-zeu ca atunci când ajungi acolo sa ai norocul de a nu fi lovit de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Izmail, Tutun CTC - Gara de Nord

Categorii

Drumuri

Drum Avariat 2 Problema soluţionată

11:39 Feb 02, 2011

Groapa deosebit de periculoasa, in directia de mers spre sos. Muncesti. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Bacioii Noi

Categorii

Drumuri

gaura in asfalt 0 Problema soluţionată

21:25 Feb 01, 2011

o gaura in asfalt Mai Mult » « Less Information

Chisinau, soseaua Hincesti 6/4

Categorii

Drumuri

Gauri EXTRA adinci 0 Problema soluţionată

11:39 Feb 01, 2011

Podul de aici este un dezastru pentru orice sofer. Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Podul de pe str. Mihai Viteazu

Categorii

Drumuri

Gheata 0 Problema soluţionată

07:15 Feb 01, 2011

Pe bulevardul Dacia de la intersectia cu strada Teilor pana la intersectia cu bd. Traian drumul destinat pentru circulatia pietonilor este complet... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,bd. Dacia

Categorii

Drumuri

Lipsa Semnalizătii Trecerii pt Pietoni 0 Problema soluţionată

06:56 Feb 01, 2011

În acel loc ar fi binevenit orice mijloc de semnalizare ... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Nicolae Testimiteanu 6

2261-2269 of 2269 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 2.95 57.12%