Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1161-1180 of 1183 Rapoarte

Staţia este neacoperită 0 În aşteptare

18:16 Oct 05, 2011

La staţia din fata blocului 28 pe str. M. Sadoveanu lipseşte acoperisul, va rugam sa luati masuri! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.M. Sadoveanu 28

Maxi - taxi 180 - Pericol de accidente rutiere. 0 Problema soluţionată

10:33 Oct 04, 2011

Nu este posibil să te urci în maxi-taxi Nr. 180 dimineaţă (07.10 - 07.50), suntem puşi în pericol de accidentare, deoarece şoferii nu respectă... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Drumul Viilor

Parcare neregulamentara 0 Problema soluţionată

13:52 Oct 03, 2011

Parcare neregulamentara. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Tighina x bd. Stefan cel Mare

Drum avariat si lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

11:52 Oct 03, 2011

Incepand de la intersectia drumurilor de pe str. Turghenev cu Campiilor si finisat cu c.a 450 metri verso Milesti Mici neste un drum avariat... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Turghenev intersectie str. Campiilor verso Milesti Mici

Nerespectarea trecerii de pietoni 0 Problema soluţionată

11:47 Oct 03, 2011

Pe str. N. Testimiteanu 6, Malina Mica, se afla blocul 6 al USM. In fata acestui bloc exista o trecere marcata pentru pietoni, dar soferii,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Testimiteanu,6. Blocul 6 USM

Problema urcarii in transport 1 Problema soluţionată

21:02 Sep 28, 2011

Problema urcarii in transport public mereu este blocata statia cu comercianti, automobile parcate in statie care blocheaza stationarea transportului... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. I. Creanga, statia flacara din partea pietii

Ambuteiaj insuportabil cotidian 0 Problema soluţionată

20:32 Sep 27, 2011

Este insuportabil ambuteiajul matinal cotidian lângă liceul Prometeu, la care poliţia rutieră este indiferentă. Mai Mult » « Less Information

Chisinau,C. Stere intersecţie cu A. Şciusev

Microbusele rutei 175 1 Problema soluţionată

16:15 Sep 27, 2011

Dimineata este imposibil de prins un Microbuz ruta 175, in special in regiunea str. Independentei. Vin supraglomerate, si plus la toate inka... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Independentei

Transport 1 În aşteptare

11:05 Sep 27, 2011

Dimineata cind toata lumea merge la serviciu e imposibil sa te urci in transport, atit in rutiere cit si in troleibuz. Eu ma refer la traseul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Alecu Russo

Incalcare sistematica a regulilor de circulatie 0 Problema soluţionată

11:05 Sep 27, 2011

Strada Anton Crihan se circula in sens unic dinspre Vasile Alecsandri, dar de vreo 15 ani pe ea se circula in dublu sens, soferii ignorand totalmente... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. V. Alecsandri A. Crihan

parcari periculoase 0 Problema soluţionată

09:53 Sep 27, 2011

parcarea automobilolor din intersectia str. Izmail colt cu str. Alexei Mateevici la piata de pasari mereu a fost o problerma in orele de virf... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Izmail colt cu str. Alexei Mateevici

pericol de accidente pe str.Miorita 0 Problema soluţionată

09:39 Sep 27, 2011

este o problema cu care se confrunta multi soferi in fiecare dimineata cind vor sa coteasca de pe starda Sos HIncesti dinspre Gara de Sud spre... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miorita

Transport supraincarcat 0 Problema soluţionată

08:28 Sep 27, 2011

Dimineata toate rutierele 125 sunt supraincarcate. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. N. Testimiteanu

Anunţuri de staţii imprimate şi difuzate în troleuri 0 Problema soluţionată

23:12 Sep 26, 2011

Anunţurile de staţii şi alte informaţii difuzate în troleuri sunt imprimate calitativ, însă ele mai mult s-ar potrivi emisiunii TV Noapte bună,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau

transport 0 Problema soluţionată

22:24 Sep 26, 2011

Pe strada Valea Crucii...circula doar o ruta din centul capitalei si graficul ei e pina la 8 seara,si merge foarte rar. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Valea Crucii intersectie cu Dacia si Grenoble

Transport public 3 Problema soluţionată

20:44 Sep 26, 2011

Pe strada V. Alecsandri (portiunea intre str. Stefan cel Mare si str. Albisoara)circula doar rutierele 132, 134, etc. cu un areal de rute foarte... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. V Alecsandri

Lipsa transportului public în centru !!! 0 Problema soluţionată

19:14 Sep 26, 2011

O mare problemă pentru locuitorii străzilor Tăbăcăria Veche, Negreșteni și a stradelei Haltei este lipsa transportului public aproape de casele... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Tabacaria Veche

Semafor de pietoni pozitionat aiurea 0 Problema soluţionată

16:16 Sep 26, 2011

Semaforul de pietoni e pozitionat la cativa metri de zebra pentru traversarea strazii Dacia. De mult ori se intimpla sa stationeze o masina... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Dacia intersectie Cuza Voda

blocare cale de acces 1 În aşteptare

16:10 Sep 26, 2011

accesul la intersecția străzilor Gheorghe Cosbuc si Puskin a fost blocata mai întîi ca urmare a unor săpături, apoi prin instalarea unor bolovani... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Gh.Cosbuc X str.Pușchin

Transport insuficient 0 În aşteptare

15:55 Sep 26, 2011

La ora de virf a diminetii, adica aproximativ 7:30, este imposibil sa te deplasezi la serviciu in conditii normale, decente cel putin, veniti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, M. cel Batrin, statia de linga rond, sens circulatie Ciocana-Centru

1161-1180 of 1183 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 2.95 57.12%