Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
41-60 of 10062 Reports

Aruncă deșeuri 0 Actual

13:43 Feb 19, 2019

Rog să luați măsuri cu persoanele care aruncă deșeuri din automobil pe străzile orașului.(str. Academicean Natalia Gheorghiu) Skoda culoarea... More Information » « Less Information

str. Academicean Natalia Gheorghiu

Categories

Ecologie

Мусор вдоль русла реки 0 Actual

13:05 Feb 19, 2019

К сожалению вдоль реки никто не убирает. Такое ощущение как будто свалка, а не берег речки. More Information » « Less Information

Ghioceilor 2

Lipsește pe o porțiune de drum iluminare stradală 2 Pending

13:13 Feb 18, 2019

Pe strada Eugen Coca, în față blocului locativ cu nr. 31, pe porțiunea de carosabil unde sunt lămpi de iluminare, ceva timp în urmă s-a ars... More Information » « Less Information

Chișinău, str. Eugen Coca 31

Categories

Drumuri

Str petricani, 1 Actual

13:13 Feb 18, 2019

In fiecare zi si Noapte dupa trecere a masinii speciale de Curatare a drumului pe Str petricani ramine un dezastru total. Praful de pe carosabil... More Information » « Less Information

Str petricani 38

Câini vagabonzi periculoși !!! 1 Solved

12:49 Feb 18, 2019

De mai mult timp ogrăzile noastre sunt asaltate de haite mari de câini vagabonzi, care creaza mari probleme lătrind si zi si noapte. Oamenii... More Information » « Less Information

Traian 16,18. Indepedentei 14 și 10 toate cu fractii, zona Cvinului, pretura

Iluminare 0 Solved

22:25 Feb 17, 2019

Pe str. Sarmizegetusa sunt mai multe felinari care au ars. Anume la trecere de pietoni la intersectia str. Pandurilor si str. Sarmizegetusa... More Information » « Less Information

str. Sarmizegetusa

Iluminare 0 Pending

22:22 Feb 17, 2019

Mai multe felinari pe bd. I. Gagarin nu functioneaza, mai ales sunt felinari la trecerile de pietoni (linga CCT) care nu functioneaza si pentru... More Information » « Less Information

bd. I. Gagarin

Iluminare 0 Solved

22:19 Feb 17, 2019

La intersectia intre str. P. Erhan si str. Plaiului, nu functioneaza in regim normal 3 fekinari. Unu este ars (se afla pe teritoriul scolii,... More Information » « Less Information

str. P. Erhan

Iluminare 0 Pending

22:17 Feb 17, 2019

Pe str. Titulescu 39, in curtea blocului nu functioneaza iluminare (un felinar ars). Va rugam sa rezolvati problema. More Information » « Less Information

str. Titulescu 39

Nu e iluminare de cativa ani! 0 Sugestion

11:44 Feb 17, 2019

In sectorul Buiucani,este un drum ce leaga acest sector cu or.Durlesti,incepe de la Alba Iulia 75/7(Scoala Profesionala nr 6,terminand cu 75/5(garaje... More Information » « Less Information

Chisinau,Str.Alba Iulia 75/5

Iluminarea stradala 0 Actual

13:30 Feb 15, 2019

Buna ziua va rugam mult sa intreprindeti masuri asupra faptului ca pe str.Vilcele40-46 de doua luni nu arde lumina. Multumim More Information » « Less Information

Chisinau str.Vilcele 40-46

Categories

Altele

Domofon 0 Sugestion

13:12 Feb 15, 2019

Добрый день! Столкнулись с проблемой касаемо домофона, в августе 2016 года компания Zorinalan SRL отключила все чип-ключи от домофона, для того... More Information » « Less Information

Igor Vieru 18 ap.17

Strada Grenoble-filiala gunoistei Tantareni 0 Actual

01:36 Feb 15, 2019

1.Statia Finala de Troleibuze -Gunoaie 2.Blocul de locuit de langa Hidrometeo-Gunoaie sub arbusti 3.Statia str. Petru Ungureanu-Gunoiste in... More Information » « Less Information

Grenoble

Categories

Comerţ

Iresponsabilitate totală 0 Actual

13:49 Feb 13, 2019

Bună ziua,evm-angro.md o companie ce se ocupa cu confecționarea mărțișoarele, angajează personal in lucru,unde nu se respecta securitatea salariatului.... More Information » « Less Information

Piață centrala

Trecere de pietoni intunecata 0 Solved

10:26 Feb 12, 2019

Felinarele asupra trecerii de pietoni nu lucreaza, trecerea este intunecata, deloc nu se vad pietonii seara si noaptea. Din cauza asta foarte... More Information » « Less Information

Pandurilor 55/1 - Decebal 89

Lipsa iluminarii 2 Pending

13:23 Feb 11, 2019

Nu funcționează un felinar în curtea blocului de pe Drumul Viilor 26/1 More Information » « Less Information

Chisinau, str. Drumul Viilor 26/1

Gunoi de constructie la intersectia strazilor. FOTO. 1 Actual

13:09 Feb 11, 2019

La strada Uzina, coordinatele pe harta. Cineva regular sa discarca aici gunoi de constructie!!! More Information » « Less Information

Strada Uzinelor (coordinate sunt indicate pe harta)

Semafor defect 0 Actual

01:51 Feb 09, 2019

Butonul semaforului pietonal vis-a-vis de centrul "Zorile" nu lucreaza More Information » « Less Information

Calea Iesilor 8

Categories

Altele

Compensaii la consumul de curent electric pentru blocurile neconectate la gaz 0 Actual

13:43 Feb 08, 2019

E o mare problemă cu obținerea acestor compensații. Locuiesc pe bvd. Dacia 29, bloc cu 21 de etaje, utilizăm doar curent electric. Ne-a bucurat... More Information » « Less Information

Chișinău, dvd.Dacia 29, 27

41-60 of 10062 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10062 3.19 57.12%