Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
21-40 of 10062 Reports

lipseste iluminare pe strada A. Russo 3/2 scara a 9 0 Pending

13:07 Mar 06, 2019

lipseste Iluminarea pe strada A Russo 3/2 scara a 9 - o lampa e arsa inca de la inceputul Iernii, rog frumos schimbati-o. Am contact Lumteh... More Information » « Less Information

Str. A. Russo 3/2

Отстутсвует уличное освещение 0 Pending

13:49 Mar 03, 2019

На перекрестке улиц Туртуреле и Костешть отсутствует уличное освещение с мая 2018. Неоднократное обращение в диспетчерскую Lumteh результатов... More Information » « Less Information

Chisinau str.Turturele 1

Iluminare strada Iazului 15 0 Sugestion

11:54 Mar 01, 2019

Iluminarea pe strada Iazului 15- o lampa e arsa inca de la inceputul Iernii, rog frumos schimbati-o More Information » « Less Information

Chisinau Iazului 15

Categories

Drumuri

Drum stricat Strada Iazului 0 Actual

11:49 Mar 01, 2019

In urma lucrarilor de reparatie efectuata de catre Apa-Canal Chisinau pe strada Iazului (in perimtetru liceului Gheorghe Calinescu ) nu au asfaltat... More Information » « Less Information

Chisinau Strada Iazului (perimetru liceului Gheorghe Calinescu)

Categories

Drumuri

Trotuar catre gradinita 145,Buiucani 0 Actual

13:19 Feb 28, 2019

Buna ziua, Va rog sa va implicati pentru amenajarea unui trotuar cu o lungime apr. pina la 100 m, pentru accesul din strada Paris catre gradinita... More Information » « Less Information

Str. Gheorghe Tofan nr. 2

Bariera loc parcare in curte 1 Actual

01:47 Feb 28, 2019

Buna ziua in curtea de pe starda Milescu Spataru 1 colt cu Ginta latina sun instalate multiple bariere pentru loc de parcare ilegal.Rog să le... More Information » « Less Information

Str. Milescu Spataru 1

Canalizare 0 Sugestion

01:45 Feb 28, 2019

Buna ziua. In sectorul Riscani , strada Cringului 12 scara 4, curge apa in subsol din teva de canalizare. IMGFL 18 nu face nimic pentru rezolvarea... More Information » « Less Information

Chisinau.Cringului 12 scara 4

Categories

Drumuri

Drum foarte deteriorat 0 Actual

13:51 Feb 27, 2019

Portiunea de 150 de metri dintre str. Zelinski si Bd. Dacia - str. Fulgulesti este foarte avariata. Se atesta in jur de 15 gropi foarte adinci,... More Information » « Less Information

str. Fulgulesti 1-15

Pavaj distrus. Priviti FOTO. 0 Actual

01:44 Feb 25, 2019

Dupa lucrari cu apeduct (sau si acolo, nu stiu), pavaj a lasat nefinisat. Citeva luni a trecut nici o pu... Nimeni nu au facut nica!. Oameni... More Information » « Less Information

str. Albisoara 84/6 (+ 84/6, pina la statia de troleibuzelor № 21,23)

Caini vagabonzi 1 Solved

11:28 Feb 21, 2019

In perimetrul strazilor Sadoveanu, Dumeniuc, Mircea cel batran si I. Vieru sunt foarte multi caini vagabonzi care se arunca la picioarele oamenilor... More Information » « Less Information

Chisinau, In perimetrul strazilor Sadoveanu, Dumeniuc, Mircea cel batran si I. Vieru

Probleme cu transportul 0 Actual

11:12 Feb 21, 2019

Or.Durlesti,strada Codrilor.Probleme mari cu transportul.Aici circula doar ruta 129.Rutiera vine haotic,pot spune ca chiar nu are grafic.Cateodata... More Information » « Less Information

Mun.Chisinau,str.Codrilor

Caini Vagabonzi 1 Solved

11:06 Feb 21, 2019

Sectorul Buiucani,str.Alba Iulia 75/7 si 75/5,pe aceasta strada sunt cateva depozite care au mai multi caini,cainii uneori pot fi agresivi.Noaptea... More Information » « Less Information

Strada Alba Iulia 75/5

Ciini maidanezi 1 Solved

01:11 Feb 21, 2019

In curtea scolii si in apropiere (linga gunoiste, casele 51 si 53) traieste un grup mare de ciini maidanezi. Sunt mari, agresivi si foarte galagiosi.... More Information » « Less Information

Pandurilor 53 - 51

Categories

Clădiri

treptele de intrare în bloc stricate 0 Actual

13:57 Feb 20, 2019

Pe adresa str.Academiei 6/1 scara 1, treptele de la intrare în bloc sînt deja stricate apoape definitiv. Situația s-a agravat după topirea zăpezii.... More Information » « Less Information

str.Academiei 6/1 scara 1

scurjere apa 3 luni 0 Sugestion

13:39 Feb 20, 2019

miorita 5/2 scurjere de apa din pamint nu se repapa 3luni cind e frig se formeaza un stra gros de geata More Information » « Less Information

CHISINAU Miorita 5/2

Categories

Drumuri

Drumuri pline de groape si in stare dezastruoasa. 0 Actual

13:27 Feb 20, 2019

Buna ziua. Ma numesc Bodiul Ecaterina. Traiesc pe adresa str. Mihai Eminescu 48, ap. 8 , toata iarna pe strada 31 August au fost efectuate... More Information » « Less Information

Mihai Eminescu si str 31 August

Iluminare 7 Pending

13:02 Feb 20, 2019

În anul 2018, presupunem că cu concursul Primăriei a fost instalat în parcul de pe strada Academiei dintre blocurile 6/1 și 8/1 un monument.... More Information » « Less Information

str.Academiei 6/1-8/1

Troleibuz fantoma 2119 0 Actual

13:58 Feb 19, 2019

Pe data de 15.02.2018 am circulat dimineata si seara cu un troleibuz sinistru, vechi si rapanos de pe ruta nr.2.Cu usi vechi care se deschideau... More Information » « Less Information

Grenoble

Aruncă deșeuri 0 Actual

13:43 Feb 19, 2019

Rog să luați măsuri cu persoanele care aruncă deșeuri din automobil pe străzile orașului.(str. Academicean Natalia Gheorghiu) Skoda culoarea... More Information » « Less Information

str. Academicean Natalia Gheorghiu

21-40 of 10062 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10062 3.22 57.12%