Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
81-100 of 10062 Reports

Troleibuzul 25 0 Actual

22:30 Jan 30, 2019

Azi, pe data de 30.01.19 in jurul orelor 14.00 pe str.Florilor, in asteptarea in decurs de jumatate de ora a troleibuzului nr.25 spre posta... More Information » « Less Information

Chisinau, posta veche

Categories

Clădiri

Scurgire acoperisului. 0 Actual

13:56 Jan 30, 2019

Buna ziua.Pe adresa Cuza-Voda 5/2 scara2 rugam sa fie reparata suprafata acoperisului,dupa nunsori intense a inceput sa razbata apa. More Information » « Less Information

str.Cuza-Voda 5/2 scara2

Categories

Drumuri

Drum distrusa. Разбитое дорожное полотно. 0 Actual

13:30 Jan 30, 2019

Drum de la intersectia strazilor Uzinilor/Industriala spre fabrica de sortare a deseurilor menajere municipale "ABS"(priviti harta) este in... More Information » « Less Information

Moldova, Chisinau, strada Uzinelor / Indusriala

Cu privire la modificarea rutelor transport microbuze 0 Sugestion

13:17 Jan 30, 2019

Solicitarea se refera la reabilitarea rutei de microbus 180 sau lansarea (modificarea)unei alte rute, care sa circule pe str. Drumul Viilor.... More Information » « Less Information

Chisinau, zona str. Drumul Viilor

Pilon electric 2 Pending

12:38 Jan 30, 2019

Pe strada N.Milescu Spătaru 3, de aproximativ 2-3 săptămîni este un pilon căzut cu firele întinse, si exista riscul ca aceste fire electrice... More Information » « Less Information

N.Milescu Spătaru 3

Plingere ruta troleibuzului 25 0 Sugestion

22:50 Jan 29, 2019

Buna ziua, Solicitam sa fie luate masuri in vederea circulatiei troleibuzului cu ruta 25, pentru ca aceasta este unica ruta in raion care il... More Information » « Less Information

Chisinau, posta veche

Светофор на углу улиц Tudor Strisca, Independentei, Hriso Boteva 0 Actual

13:47 Jan 29, 2019

После установки светофора, время проезда перекрестка увеличилось в разы, чем до его установки.Решите проблему с расширением дороги Tudor Strisca... More Information » « Less Information

Moldova,Chisinau, перекресток Tudor Strisca-Independentei

Categories

Drumuri

Gaura in drum 0 Actual

13:27 Jan 29, 2019

Acoperiti va rog odata cu ceva gaura imensa care sta deja de mai mult de o luna si soferii isi lasa rotile acolo. Adresa GPS: 47.032320, 28.888721... More Information » « Less Information

str. Mesterul Manole 2/1 (aproximativ)

Ambuteieaje Hriso Botev/Independentei si Cuza Voda / Grenoble 0 Actual

13:02 Jan 29, 2019

Dupa instalarea semafoarelor la intersectiile Hristo Botev cu Independentei si Cuza Voda cu Grenoble,au crescut foarte mult abmuteieajele pe... More Information » « Less Information

Chisinau, Cuza Voda

Categories

Drumuri

Drum distrus 0 Actual

01:50 Jan 29, 2019

Porțiunea de drum a străzii Industrială de la intersecția cu Str. Transnistria este complet distrusă, astfel că circulația transportului este... More Information » « Less Information

Chișinău, str. Industrială

Categories

Clădiri

Упала водостосточная труба!!! 0 Actual

22:11 Jan 28, 2019

По адресу Trandafirilor 13/4 обвалилась труба,все стоки прогнили и вода льется по стенам и окнам.просьба принять меры,на первом этапе очистить... More Information » « Less Information

Moldova, Chisinau, Trandafirilor, 13/4

Categories

Ecologie

problema ecologica str Petricani 36 0 Actual

13:09 Jan 28, 2019

Buna ziua.Este imposibil de respirat in or.Chisinau, str Petricani 36 . Pe aceasta adresa se afla autoserice cu statie de alimentare. In fiecare... More Information » « Less Information

str Petricani 32-36

Categories

Altele

Servicii comunale 0 Actual

13:31 Jan 25, 2019

Добрый день. Я живу в Кишиневе по улице И.Крянгэ 82/1 и хочу довести до сведения примара как работают работники ЖКХ .Я неоднократно звонила... More Information » « Less Information

Кишинев ул. Ион Крянгэ 82/1

Сгорела лампа, освещающая проезжую часть 0 Solved

13:20 Jan 25, 2019

Очередная сгоревшая лампа, Пандурилор 55/1 сзади дома. Отметил флажком на карте. Уважаемый Лумтех в данном регионе становится очень темно,... More Information » « Less Information

Пандурилор 55/1 сзади дома

Сгорела лампа 0 Pending

13:17 Jan 25, 2019

Пандурилор 89, крайний подьезд. Отменил флажком на карте. More Information » « Less Information

Пандурилор 89

Iluminare stradala str.Vilcele 40-46 sec.Centru m.Chisinau 0 Pending

13:40 Jan 24, 2019

Buna ziua. Locatari de pe str.Vilcele sec.Centru m.Chisinau vin cu rugamintea de a inlatura neajunsurile legate de lipsa iluminarii stradali... More Information » « Less Information

R.Moldova Chisinau str.Vilcele 40-46

iluminare stradala 3 Pending

13:14 Jan 24, 2019

buna ziua de daua luni pe str. Vilcele 40-46 sec.Centru m.Chisinau nu functioneaza iluminarea stradala.Au fost schimbate lampele in toamna amului... More Information » « Less Information

R.Moldova Chisinau str.Vilcele 40-46

Caldura in Blocul str. Andrei Doga 43/3 scara 2, lipseste partial in bloc 0 Actual

01:41 Jan 24, 2019

Buna ziua. Pe data 23.01.2019 s-au efectuat lucrari de reparatie a sistemului de incalzire pe adresa str. Andrei Doga 43/3 scara 1, intre orele... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Andrei Doga 43/3, ap.22, scara 1

Ужасный график движения троллейбуса N2 0 Actual

13:22 Jan 23, 2019

Добрый день . Безобразно составлен график движения троллейбуса N 2 ! В промежутке времени с 14-16 невозможно из центра города добраться до ул,... More Information » « Less Information

Moldova .or. Chisinau

RUTIERA 192 0 Sugestion

13:12 Jan 23, 2019

Buna ziua! Noi, locuitorii de pe str. Armeneasca avem o problema foarte mare cu rutiera 192. Aceasta circula foarte, foarte rar si nu se respecta... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Armeneasca 1

81-100 of 10062 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10062 3.13 57.12%