Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
101-120 of 10062 Reports

Iluminare 0 Pending

11:23 Jan 23, 2019

Buna ziua. Rog sa fie schimbate becurile la 2 stalpi (marcati pe harta) Se conecteaza, functioneaza cam 30 sec. si se deconecteaza, e foarte... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Butucului

Categories

Drumuri

Va rog sa curatati trotuarul 0 Actual

10:33 Jan 23, 2019

Trotuarul care uneste strazile Tudor Strisca si Ion Casian Suruceanu este plin de zapada. Masinile care au deszapezit strada au dat zapada pe... More Information » « Less Information

Ion Casian Suruceanu

Categories

Altele

Опасность падения сосулек на головы людей 0 Actual

10:07 Jan 23, 2019

По адресу Митрополит Варлаам 90 с дома свисают сосульки длиной более 1 метра, которые в любой момент могут отколоться и упасть, а так как прямо... More Information » « Less Information

Mun. Chisinau, str. Mitropolit Varlaam 90

Iluminare defecta 0 Pending

13:37 Jan 22, 2019

In curtea blocurilor Ion Creanga 68 - 70 doi dintre stalpii de iluminare sunt defecti: lumina se stinge la fiecare cateva minute. Astfel,... More Information » « Less Information

str. Ion Creanga 68

несоблюдение противопожарной безопасности на мансарде 1 Pending

11:44 Jan 22, 2019

Добрый день! По адресу Сучевица 41 я являюсь собственником квартиры мансардного типа, находящейся на 6 этаже. Квартиры не сданы в эксплуатацию,... More Information » « Less Information

str. Sucevita.41 etaj 6 mansarda

drum necuratit de gheata 0 Actual

01:29 Jan 22, 2019

Traficul din partea dreapta a supermarketului Velmart, din strada C. Brancusi este foarte ingreunat din cauza ca din blocul supermaketului curge... More Information » « Less Information

C. Brincusi

Iluminare stradala 0 Pending

01:06 Jan 21, 2019

Rugam insistent sa fie schimbate becurile de la stilpii de iluminare scara 2,3 La adresa A.Russo 5/1. Reclamatiile noastre la Lumteh timp de... More Information » « Less Information

str.A.Russo 5/1

Lipseste Lumina mai mult de 6 luni 0 Solved

13:40 Jan 18, 2019

Mai mult de 6 luni nu este lumina pe strada Malina Mare. De 3 ori m-am adresat la Lumteh fara succes. More Information » « Less Information

Malina mare 39, 43

Nu este lumina in curte pe adresa Calea Orheiului 103 0 Pending

01:36 Jan 18, 2019

Nu este lumina in curte pe adresa Calea Orheiului 103, toate doua lampi nu lucreaza. More Information » « Less Information

Calea Orheiului 103

Iluminatul Stradal lipseste 0 Pending

13:03 Jan 17, 2019

Pe str. Sciuseva 88, munn. Chisinau, sectorul Buiucani stilpul de lumina lipseste. Este defectat de mult timp si nimeni nu se apropie sa il... More Information » « Less Information

str. Sciuseva 88, munn. Chisinau

Nu stingeti lumina ! 0 Actual

01:48 Jan 17, 2019

Dimeneata 7:20 iluminatia (Lumteh) de pe strazile orasului se stinge. Doar inca intuneric, noapte. Lasati lumina pina 8:00. More Information » « Less Information

str.A.Doga, 32-34

Nu funcționează iluminarea trecerii de pietoni 0 Pending

01:09 Jan 17, 2019

Bună ziua, de mai mult de 4 luni nu funcționează iluminarea trecerii de pietoni pe strada Voluntarilor 12. Rugăm să rezolvați problema cît mai... More Information » « Less Information

Voluntarilor 12

Ruta Troleibuzului nr. 25 0 Actual

11:54 Jan 16, 2019

In orele de varf, mai ales seara intre 18.00 si 19.30 foarte rar merg troleibuzele cu numarul 25 si sunt pline de pasageri. Este imposibil... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Iazului 2/1, scara a 3-a

Servicii ne calitative la preturi umflate 0 Sugestion

11:44 Jan 16, 2019

Aplp 54/167 nu se ocupa cu deservire blocurilor, ei numai colectiaza bani si procura masini in fiecare an. Velenciuc Viorel se plimba cu CRV.... More Information » « Less Information

mirce cel Batrin, 7

Iluminarea 0 Pending

11:26 Jan 16, 2019

Bună ziua. Exista o problemă cu iluminarea curților de pe strada Ialoveni 102 și 102/1. Am telefonat de nenumărate ori la Lumteh (dispecerat)... More Information » « Less Information

Chișinău. str. Ialoveni 102

Iluminarea 0 Solved

11:11 Jan 16, 2019

Pe strada Ialoveni 102 și 102/1 în curțile acestor blocuri nu funcționează iluminarea din data de 20.12.2018. Am apelat de nenumărate ori la... More Information » « Less Information

strada Ialoveni 102

Recoltare!!! Transport public 0 Actual

01:44 Jan 16, 2019

Responsabilii de la Regia transport public în special reglarea graficului troleibuzul 25 centru-poșta veche!! Este imposibil de a circula cu... More Information » « Less Information

Chișinău

Iluminare str. Maria Cebotari s. Dumbrava 0 Solved

13:50 Jan 15, 2019

Mai bine de o luna de zile str. Macia Cebotari din s. Dumbrava nu este iluminata. S-au schimbat becurile insa lumina asa si nu este. Rugam frumos... More Information » « Less Information

s. Dumbrava str. Maria Cebotari

Sectorul Riscani, Street. Florilor 16/2 0 Actual

13:44 Jan 15, 2019

Raportez ca in preajma blocului Florilor 16/2 nu se intreprind masuri de curatare a curtilor. Este groaznic de mers pe jos. Vad rugam cit mai... More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Florilor 16/2

Sectorul Roșcani,str.Florilor 0 Actual

13:32 Jan 15, 2019

Astăzi am fost in vizita la părinți.Este de nedescris mizeria din preajma blocului Florilor 16/2.La TV se promite curățarea curților,aici sunt... More Information » « Less Information

Chișinău,Str. Florilor 16/2

101-120 of 10062 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10062 3.11 57.12%