Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
10001-10020 of 10062 Rapoarte

Tomberoane de Gunoi in mijlocul strazii 0 Problema soluţionată

18:30 Jul 17, 2011

Nu stiam ca tomberoanele pot sta in plina strada. Deseori le vad aici, pe cind locul lor ar trebui sa fie pe marginea drumului. Si gunoiul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. 31 august x str. Puskin

Categorii

Drumuri

Gropi 0 Problema soluţionată

14:51 Jul 16, 2011

Plimbindu-te pe str.Crisana, nici nu pot spune ca te poti plimba, trebuie sa te feresti de gropi si apoi de masini, caci nu este nici trotuar... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Crisana

Незаконное строительство по ул.Димо, 6 0 Problema soluţionată

09:58 Jul 16, 2011

По адресу Димо, 6 (рядом с церковью в парке Шипка) ведется незаконное строительство. Подробная информация http://orasulmd.org/ru/patrimoniul-cultural/monumente/item/28-chasovnea-shipka Mai Mult » « Less Information

Moldova, Chisinau, str. Dimo, 6

Categorii

Drumuri

Trotuar cu gropi 0 Problema soluţionată

04:03 Jul 16, 2011

Trotuar plin cu gropi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alexandru cel Bun x str. Puskin

Categorii

Drumuri

Gropi pe trotuar 0 Problema soluţionată

02:07 Jul 16, 2011

Pe trotuar este o groapa mare. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Teilor, 22/2

Categorii

Drumuri

Gauri in asfalt 0 Problema soluţionată

02:00 Jul 16, 2011

Pe o portiune de 50-100m atitea gauri in asfalt nici nu-mi imaginez cum ai putea trece pe acolo, m-am ingrozit cind le-am vazut si nu am putut... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Teilor 22/4

Gunoi 0 Problema soluţionată

01:45 Jul 16, 2011

La intersectia bd. Dacia cu str. Teilor este o gramada de gunoi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia intersectie cu Teilor

Categorii

Drumuri

Nerespectarea circulatiei pietonillor 0 Problema soluţionată

19:26 Jul 15, 2011

la intersectia drumurilor Sfintul gheorge si Grigre Urece nu se presc mashinile cind se traverseaza intersectia!!!in apropiere este gradinita... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Sfintul Gheorge x str. Grigore Ureche

Lac în mijlocul străzii 0 Problema soluţionată

15:51 Jul 15, 2011

Pe timp de ploaie, în stradă se formează un mic lac, care nu poate fi ocolit de maşini, iar numărul mare de capace de canalizare subacvatice... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ialoveni, îndată după biserica adventistă

Lipseste urna 0 Problema soluţionată

23:55 Jul 13, 2011

lipseste urna pe bd Grigore Vieru, statia BNM Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Grigore Vieru statia BNM

Gunoi in centrul capitalei 0 Problema soluţionată

23:54 Jul 11, 2011

In plina vara, in plina zi, in plina strada de centru al orasului un morman de gunoi parca om fi intro regiune uitata de lume si in care nimanui... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Vlaicu Pircalab x Mitrpolitul Varlam si Columna

Lipseste urna 0 Problema soluţionată

23:51 Jul 11, 2011

Lipseste urna in statia de trolebuz. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Puskin x str. 31 august, statia

Gunoi 0 Problema soluţionată

23:29 Jul 11, 2011

Un tomberon gata sa explodeze de atita gunoi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Alba Iulia intersectie cu sos.Balcani, terminalul troilebuselor

canalizare fara capac 0 Problema soluţionată

17:05 Jul 05, 2011

deja de mai bine de o luna aceasta canalizare sta fara capac...iarba care creste linga ea o face putin vizibila in timpul serii si noptii mai... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. I.Pelivan, vizavi de scoala profesionala nr.9

Canalizarea fara capac 0 Problema soluţionată

11:01 Jul 05, 2011

In apropierea garii feroviare din Chisinau, o canalizare fara capac. Acolo ar putea ramane sau o roata de masina sau chiar un om, din neatentie.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Piata garii

Categorii

Drumuri

Fara semafor pentru pietoni 0 Problema soluţionată

21:30 Jun 07, 2011

lipseste semaforul pentru pietoni Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. G. Banulescu Bodoni intersectie Columna

Categorii

Drumuri

Drum defect 0 Problema soluţionată

11:09 May 31, 2011

Singura intrare în curţi din această regiune şi aia e bombardată ca după război. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Sarmizegetusa

10001-10020 of 10062 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.19 57.12%