Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
10021-10040 of 10062 Rapoarte

Lipsă Capac de canalizare 0 Problema soluţionată

10:53 May 31, 2011

Pe drumul care se alătură blocului 6 al UTM este o canalizare la care îi lipseşte capacul. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Studentilor

Categorii

Drumuri

Trecerea de pietoni 0 Problema soluţionată

10:30 May 31, 2011

La această trecere de pietoni şoferii mai că niciodată nu cedează trecerea pietonilor...câteodată mai şi claxonează ca să nu treci că na - merge... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, str. Calea Ieşilor

Clădire avariată 2 Problema soluţionată

10:19 May 31, 2011

Nu se ştie câte zile mai are de trăit această clădire(în care mai locuieşte lumea!!!) şi mai are zile numărate până va cădea o parte din peretele... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Ieşilor x Bariera Sculeni

Categorii

Drumuri

Lipseste trecerea pentru pietorni 0 Problema soluţionată

01:43 May 27, 2011

Pe strada Trandafirilor sunt amplasate citeva terenuri noi de joaca pentru copii,insa pentru a ajunge la ele e nevoie de a traversa strada,dar... Mai Mult » « Less Information

str.Trandafirilor, Chisinau

Categorii

Drumuri

O gaura uriasa 0 Problema soluţionată

10:26 May 26, 2011

O gaura foarte adanca si mare este plasata drept la cotitura(la semafor).Ea s'a facut si mai mare pe parcursul a 1 luna(de cand nu a fost solutionata... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. C.Stere intersectie x str. Kogilniceanu

Categorii

Drumuri

Trotuare pentru pietoni 1 Problema soluţionată

10:42 Apr 05, 2011

De vre-o 19 ani aici trotuar nu mai este. Cararusa este de numai 50-60 cm. Iar alaturi este un trafic foarte intens.Strada Mihai Viteazul-vizavi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mihai Viteazul, Tracom

Categorii

Drumuri

Gropi pe 80% din banda de extrema dreapta 1 Problema soluţionată

14:56 Mar 03, 2011

Gropi deosebit de periculoase, pentru a le evita unii soferi vireaza brusc stanga, lucru care poate duce la accidenta, mai ales ca viteza limita... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Aeroportului

Categorii

Drumuri

Trecere de pietoni nesemnalizata 0 Problema soluţionată

13:27 Mar 01, 2011

Trecere de pietoni nesemnalizata Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Ieşilor x str. Iablocikin

Categorii

Drumuri

parcare neautorizata 0 Problema soluţionată

23:20 Feb 18, 2011

Este imposibila deplasarea pe trotuar seara. Practic toate sunt acostate de autoturismele locatarilor. Problema cu accesul serviciilor de salubrizare... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Valea Crucii 4

Panou publicitar pe cale să cadă 0 Problema soluţionată

07:47 Feb 17, 2011

Un panou publicitar se ține doar de niște fire de curent electric. Există posibilitatea să cadă în orice moment peste oamenii care trec pe sub... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bodoni x str. Columna

Antisanitarie si mizerie totala. 0 Problema soluţionată

00:39 Feb 16, 2011

Mizerie totala- cioburi de sticla, butelii de plastic,hartii, etc care nu sunt stranse deloc. Copii se joaca in toata mizeria aceasta. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Trandafirilor 33/1

Categorii

Drumuri

Zebră ştearsă 0 Problema soluţionată

22:17 Feb 14, 2011

Zebră ştearsă la o trecere de pieton pe strada Calea Ieşilor. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, langa str. Calea Ieşilor 7

Categorii

Drumuri

Drum Foarte rau 0 Problema soluţionată

20:39 Feb 13, 2011

Una din cele mai lungi strazi din Europa e una si cea mai stricata, dar din toata lumea. Si nu sunt treceri pentru pietoni. Sunt numai citeva,... Mai Mult » « Less Information

str. Muncesti

Trecerea subterana nu are iluminare. 0 Problema soluţionată

03:09 Feb 11, 2011

Trecerea subterana de linga Malldova, Via Duct, nu are iluminare. Pietonii sunt nevoiti sa traverseze strada, pot avea loc multe accidente rutiere... Mai Mult » « Less Information

Chsinau, Via Duct, bd. Dacia

Mircea cel Batrin 58... 0 Problema soluţionată

16:46 Feb 10, 2011

Pînă la blocul nostru sunt 10 minute de mers pe jos de la ultima stație de troleibuz pe o cărare mai ceva ca la țară; dacă venim acasă cu microbuzul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Mircea cel Batrin 58

Categorii

Drumuri

lipsa semaforului 2 Problema soluţionată

09:42 Feb 10, 2011

In locul dat sunt 2 Centre medicale, si eventual multi oameni, in special cu copii mici. Insa la trecere este doar o zebra, pe care nu toti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. I.L. Caragiale x str. N. Costin

Categorii

Drumuri

semafor defect 0 Problema soluţionată

21:17 Feb 09, 2011

butonul pentru semaforul pentru pietoni nu functioneaza. De cand a fost reparat drumul pe aici se circula cu viteza mare si este foarte periculos... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Trandafirilor, vis-a-vis de parcul de distractii

Canalizatii fara capace 0 Problema soluţionată

13:08 Feb 08, 2011

Canalizatii fara capace, de 2 ani, pe str. N.Costin, in apropierea parcului Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Nicolae Costin, linga parc

lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

20:26 Feb 07, 2011

Bd.Dacia 50, scara 1 - lipsa iluminare Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bd. Dacia 50, scara 1

canalizare 0 Problema soluţionată

14:22 Feb 06, 2011

In acest bloc sunt detiriorate foarte tare tevile de canalizare. E nevoie de schimbarea lor sau macar de repararea lor ... Selul este indiferent... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Nicolae Dimo 13/4

10021-10040 of 10062 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%